Pomůže mi někdo se zprovozněním TS 2021

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Listek27
Příspěvky: 1
Registrován: pon 01. bře 2021 19:48:21

Pomůže mi někdo se zprovozněním TS 2021

Příspěvek od Listek27 »

Zdravím, chtěl jsem požádat někoho zkušeného kdo ví jak instalovat TS 2021 a jeho mapy, modely atd... jestli by si někdo někdy udělal čas a nastavil mi to, aby mi to běželo správně. Pořád jsou s tím problémy a jednak je hra v angličtině, což pro mě není dobré. Jen bych si chtěl zajezdit. A píše mi to Scenario not failed - nebo něco takového. Máte někdo TeamViewer? Přes tento program se dají ovládat PC vzdáleně. Za rady a případnou pomoc jsem moc vděčný. Ahoj, Listek27.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Pomůže mi někdo se zprovozněním TS 2021

Příspěvek od kiski »

Moje doporučenie na začiatok je nainštalovať si trať, ktorá sa v jednom balíku nachádza celá, aj spolu s jednotlivými asetami, alebo aspoň ich značnou väčšinou...

Ono je to v podstate jednoduché - ak máš hru kúpenú cez Steam, tak daná platforma ti ju sama nainštaluje. Tam problém nevidím žiadny. Ak to náhodou hráš na notebooku, a máš dajme tomu dve rôzne grafické karty (klasika jednu výkonnejšiu a druhú zrejme priamo v čipe, napr. Intel HD), tak nastaviť, aby hra bežala pod výkonnejšou. NVidia má nato priamo svoj ovládací panel, kde sa tieto preferencie nastavujú. Ak nie, odpadá ti úkon.

Čo sa týka grafických nastavení, tak všetko záleží od toho, akú výkonnú zostavu máš, je ťažko radiť obecne, keďže tvoje špecifikácie sú neznáme. Skús sem hodiť tvoju zostavu, z toho sa potom dá vychádzať.

Ak toto všetko máš zvládnuté, tak potom skús nainštalovať niektorú z tratí od KaMata napríklad. Distribuuje ich v dvoch balíkoch, kde jeden je samotná trať a prípadné scenáre, a druhý sú asety, teda jednotlivé súčasti, potrebné pre správny beh. Ak je balík s príponou .rwp, tak sa to inštaluje pomocou programu Utilities, ktorý sa nachádza v koreňovej zložke Railworks. Ak je to balík s príponou .zip alebo .rar, ten treba rozbaliť na správne miesto podľa toho, ako je zabalený.
Braňo
Odpovědět