Chyba při kliknutí na lokomotivu - prosím poraďte

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Washeq
Příspěvky: 1
Registrován: ned 09. kvě 2010 9:53:55

Chyba při kliknutí na lokomotivu - prosím poraďte

Příspěvek od Washeq »

Ahoj, mám takovej problém, že když mi najede hra, měl bych myší kliknout na lokomotivu, abych si ji vybral. Ale když to udělám, hodí mi to chybovou hlášku:

Instrukce na adrese 0x100f11b3 odkazovala na adresu paměti 0x0000008f. S pamětí nelze provést operaci:read.

Nevíte čím to je? Můžete mi prosím poradit? Mám AMD Athlon 3700+ (2,2GHz 64bit), 1GB RAM, Ati X1650 Pro 256mb, a win XP se service packem 3.

Děkuju.
NumeroUno
Příspěvky: 9
Registrován: ned 09. kvě 2010 14:39:12

Re: Chyba při kliknutí na lokomotivu - prosím poraďte

Příspěvek od NumeroUno »

Mam uplně stejný problém,prosím poraďte někdo ;)
Vlastik

Re: Chyba při kliknutí na lokomotivu - prosím poraďte

Příspěvek od Vlastik »

Tohle mě dělalo taky a to když jsem v RW použil blueprinty )nebo bin soubor)z RS u vozidel,při snaze kliknout na vozidlo mě o odkázalo někam,bylo by dobře napsat problém podrobněji.
S každou aktualizací RW se přidávají nové věci a ty stávající se vylepšují,pokud nemáš aktuální verzi tak to by mohla být příčina.
Pokud to dělají i defaultní vozidla tak je to verzí RW a posléze i blueprinty,nebot verze 97.6,překopala všechny blueprinty a je možné že starší verze už chodit nebudou.
NumeroUno
Příspěvky: 9
Registrován: ned 09. kvě 2010 14:39:12

Re: Chyba při kliknutí na lokomotivu - prosím poraďte

Příspěvek od NumeroUno »

No Vlastíku hru mam standartní,tak jak jsem ji stáhl a nainstaloval,nic v ni nemám přidáno. Normálně to spustím,zvolim volnou jízdu kliknu na trať,vše načte v pohodě ale při kliku na lokomotivu to spadne a ukažese nejaká chyba že něco nejde načíst,vůbec nevím čím to může být. Grafickou kartu mám ATI radeon x1950gt. Díky za každou odpověď ;)
Vlastik

Re: Chyba při kliknutí na lokomotivu - prosím poraďte

Příspěvek od Vlastik »

rmálně to spustím,zvolim volnou jízdu kliknu na trať,vše načte v pohodě ale při kliku na lokomotivu to spadne a ukažese nejaká chyba že něco nejde načíst,vůbec nevím čím to může být.
No problém by mohl být ve scénáři příslušné tratě,zkusil bych toto:
zkusit jinou trať se scénářem,pokud to budou dělat všechny tratě toto,tak bude problém spíše v konfiguraci pc,a nebo zkusit než si scénář pustím ho dát editovat a skočit do editoru scénářů a kouknout jestli je tam třeba strojvedoucí (bez něj se no mašiny nedostaneš) a dát uložit F2 a zkusit to znovu spustit.pokud by jsi měl icq tak to konzultovat po něm,zatím se to všem podařilo rozchodit co měli problémy.
NumeroUno
Příspěvky: 9
Registrován: ned 09. kvě 2010 14:39:12

Re: Chyba při kliknutí na lokomotivu - prosím poraďte

Příspěvek od NumeroUno »

No tak problém je vyřešen,ale nevim jak moc dobre,predtím to delalo u všech tratí,teď už normálně hraju . odstranil jsem složku TEMP ze složky hry a už to jede. ja to celé nějak nechápu.
Odpovědět