jak přidat trať

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
NumeroUno
Příspěvky: 9
Registrován: ned 09. kvě 2010 14:39:12

jak přidat trať

Příspěvek od NumeroUno »

Ahoj všem, chci se zeptat jak mám do hry vložit trať, stahl jsem si na http://www.klemund.de/RailSimulator/downloads.html sweden test route ale nevím jak jí dostat do hry, neumím moc pracovat s package managerem. kdyz otevřu trať je tam soubor package manager.exe,kdyz to ale spustím hodí mi to chybu a přeruší se to. musím něco někam kopirovat? prosím Vás o jednoduchou radu, s počítačem celkem bojuju :oops: :) díky moc
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: jak přidat trať

Příspěvek od Josef72 »

S "Package Managerem" se přece prakticky nepracuje. Klikneš na "instal" a v okně si najdeš soubor "rpk" nebo "rwp". Potvrdíš a objekt (mapa) se začne instalovat. Tam nic složitého není. Předpokládám, že si tu mapu (soubor) ze souboru "rar" rozbalil.


EDIT: Pro jistotu jsem si trať nyní stáhnul. Musíš číst přiložené soubory a vyhneš se potížím. Ten exe soubor, který je v balíku, je pro Rail Simulator, nikoliv Railworks. Instalace čehokoliv do Railworks je stále stejná. Spustíš hru, naběhne ti úvodní obrazovka a nahoře čtvrtá záložka vlevo Package Manager. Na to klikneš a začneš postupně instalovat všechny přiložené balíčky resp. addony. ten poslední je samotná mapa (Test-Demo-Route_for_SE-content_by_newS_v1.0.rpk), všechno ostatní jsou addony jednotlivých autorů použité ve hře.
NumeroUno
Příspěvky: 9
Registrován: ned 09. kvě 2010 14:39:12

Re: jak přidat trať

Příspěvek od NumeroUno »

díky za radu. vše jsem udělal tak jak jsem mel,ale stejně když hru spustím, a trat ve hře mám,při načítaní se kopm sekne a vyskočí chybová hláška a program ukončit :-(
NumeroUno
Příspěvky: 9
Registrován: ned 09. kvě 2010 14:39:12

Re: jak přidat trať

Příspěvek od NumeroUno »

Josefe72 Vám se podařilo tu Švédskou trať bez problému nainstalovat? ja to unzipoval do slozky, pak jsem otevřel package manager a všechny soubory nainstaloval,spustím hru trať v menu je ale zase když spustím tak se nic nestane jen to spadne,vubec nevím co s tim
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: jak přidat trať

Příspěvek od Josef72 »

Mapu jsem neinstaloval, tak nevím. V minulosti mi padala třeba mapa od autora "SAD", přestože jsem měl všechny objekty nainstalované. Důvod byl jednoduchý. Neměl jsem komerční addony - lokomotivy, vagóny pro daný scénář. Tam kde jsem je měl k dispozici, tam se hra normálně načetla.
NumeroUno
Příspěvky: 9
Registrován: ned 09. kvě 2010 14:39:12

Re: jak přidat trať

Příspěvek od NumeroUno »

Aha,no možná to budé těmi chybějícímí objekty, děkuji za odpovědi. Chci se Tě zeptat,nemáš nejaký odkaz na nějakou fajn trať která by mohla fungovat ihned po nainstalování??? ;)
Uživatelský avatar
Pavlík
Příspěvky: 8
Registrován: pát 14. kvě 2010 2:50:49
Bydliště: Kroměříž

Re: jak přidat trať

Příspěvek od Pavlík »

Zkus toto: http://www.railsimulator.simtrains.eu/v ... f=13&t=302

Mě se to ale nainstalovat nepodařilo. Podle instalátoru chybí zápis v registrech a po hlášce, že nemám RW nainstalovaný mě to nepustí dál.
novotnypepa
Příspěvky: 1
Registrován: ned 08. úno 2009 18:05:40

Re: jak přidat trať

Příspěvek od novotnypepa »

Ahoj, jsem na tom stejně jak Pavlík, tak co dál?
Uživatelský avatar
Pavlík
Příspěvky: 8
Registrován: pát 14. kvě 2010 2:50:49
Bydliště: Kroměříž

Re: jak přidat trať

Příspěvek od Pavlík »

novotnypepa píše:Ahoj, jsem na tom stejně jak Pavlík, tak co dál?
Hru je potřeba si koupit. Tyto problémy dělají nelegální verze.
Vlastik

Re: jak přidat trať

Příspěvek od Vlastik »

Hru je potřeba si koupit. Tyto problémy dělají nelegální verze.
Je to tak ,proto se nechali slyšet a vydávají častěji aktualizace zásadního rázu proto aby kdo chce mít plnohodnotnou verzi si jí zakoupil.
Nedávno vyšla TSRW s aktualizací 106.7 ,jelikož se v zápětí objevila i nelegální verze této aktualizace,autoři se rozhodli vydat verzi 108,která zase rochu pozměnuje to nejdůležitější a to je návěstní systém a jiné bugy.
Odpovědět