Nelze spustit hru přes steam

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
wockow
Příspěvky: 2
Registrován: stř 27. říj 2010 20:45:58

Nelze spustit hru přes steam

Příspěvek od wockow »

Zdravím, nedávno jsem si koupil tuto hru přes Steam. Nainstaloval jsem ji, ale nelze ji spustit respektive se dostanu do úvodní obrazovky, ale kdyý dám Start Railworks tak se nestane vůbec nic. Mám Windows 7 , notebook a grafiku ATI

Díky za rady
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze spustit hru přes steam

Příspěvek od Josef72 »

To je divné. jestli je to opravdu koupené, tak by to mělo jít. Jediné, co mě napadá, je zkusit dát "Ověřit integritu mezipaměti hry...". Kliknout na ikonu "Steam" v dolí liště, potom dát "moje hry", kliknout na "Railworks" pravým tlačítkem myši a "vlastnosti". Nakonec "Místní soubory" a ono ověření integrity.... Po skončení zkusit spustit hru.
Vlastik

Re: Nelze spustit hru přes steam

Příspěvek od Vlastik »

notebook a grafiku ATI
Ahoj,z tohoto tedy se moc vyluštit nedá,pro spuštění RW2 jsou zapotřebí určité konfigurace a komponenty,umí třeba ta grafika pixel shader 3.0?,Pokud jsi správce a máš zapnutý řízení účtu ve Win 7,spouštíš to jako správce a pod,rozepiš problém,popř. hod i pár screnů a dokážem ti poradit.
wockow
Příspěvky: 2
Registrován: stř 27. říj 2010 20:45:58

Re: Nelze spustit hru přes steam

Příspěvek od wockow »

Ahoj,z tohoto tedy se moc vyluštit nedá,pro spuštění RW2 jsou zapotřebí určité konfigurace a komponenty,umí třeba ta grafika pixel shader 3.0?,Pokud jsi správce a máš zapnutý řízení účtu ve Win 7,spouštíš to jako správce a pod,rozepiš problém,popř. hod i pár screnů a dokážem ti poradit.
Má grafika je ATI mobility radeon HD 3400 Series. Spouštím jak steam tak railworks jako správce. Noví hry mi na notasu většinou hrajou, tkaže by mělo jet i toto. Problém je ten že mi nevyskakuje žádné chybové hlášení. Když kliknu na Start tak se prostě nic neděje. Zkoušel jsem i radu od kolegy výše, ale žádný úspěch to nemělo.

Hru má skutečně koupenou přímo přes steam. I staženou přes steam i nainstalovanou steamem. Nevím zda to mám ještě nějak aktivovat, na steamu jsem nováčkem a kdysi dávno jsem hrál pouze demo railworks 1.

Poslal bych i screen ale bohužel nemám co v nem zobrazit kdyz se nic neděje :-(
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze spustit hru přes steam

Příspěvek od Josef72 »

Tak jedině dotaz na poskytovatele hry. Ale chce to anglicky.
Vlastik

Re: Nelze spustit hru přes steam

Příspěvek od Vlastik »

hru má skutečně koupenou přímo přes steam. I staženou přes steam i nainstalovanou steamem.
Dobře,kartou to není,další věc je ta jestli máš nainstalované i jako správce všelijaké podpory pro RW (PhysX_6.10.25_SystemSoftware a pod,)
pokud máš nainstalovanou hru ,vlez do složky RW a máš tam adresář Instal,tam máš 2 exovky obě manuálně nainstaluj a zkus spustit poté RW,pokud ti to dovolí to základní okno tak jsi připojen a máš aktivní účet na steamu,ještě pokud se dostaneš do nastavení což je druhá záložka v první obrazovce,tak změn manuálně rozlišení třeba na 1024x768 a dej uložit,pokud se ti to uloží tak by se ti měl RW spustit,takto zkoušej ,a nezaškrtávej celou obrazovku.
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Nelze spustit hru přes steam

Příspěvek od Jack.Grave »

Railworks si všeobecně špatně rozumí s ovládači ATI karet na UKTS foru se doboručuje vypnout alchemy a adaptativní Anti-Aliasing.
:arrow: wockow Link na physX drivery pro ATI HD 3400
:arrow: Vlastik pixel shader 3.0 není nutný stačí 2.0 totéž se týká MS .NET framevork. J.
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze spustit hru přes steam

Příspěvek od Jurajs_89 »

Ahoj,
mám stjný problém. Dnes jsem si ze Steamu stáhnul hru RW 2, a teď bohužel nelze spustit.
Verze 93 mi šla spustit v pohodě, bohužel nevím, co s tímto. Načte se sice úvodní obrazovka, ale když dám start, tak jako by nic.
Aktualizoval jsem ovladače z předchozího příspěvku, bohužel mi to vůbec nepomohlo.
Notebook mám HP ProBook 4510s (grafika ATI) a win 7 64b Ultimate.
Díky za radu.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze spustit hru přes steam

Příspěvek od Jurajs_89 »

Tak, beru zpět.
Astačilo pouze přeinstalovat PhysX a jede to.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Odpovědět