save game - potřebuji obnovit předchozí save

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
n.u.r.v.
Příspěvky: 62
Registrován: ned 03. čer 2012 12:50:54
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

save game - potřebuji obnovit předchozí save

Příspěvek od n.u.r.v. »

Ahoj, jel jsem teď jeden scénář a na monitoru (F3) jsem viděl, že budu mít červenou, tak jsem dal TAB, který mi projetí povolil, jenže za chvíli se ukázalo info, že požadavek na projetí vypršel, poté začal projíždět AI vlak a přehodil výhybku, takže to hodilo varovnou hlášku a konec...

problém je, že jsem si uložil hru po stisknutí toho TABu, takže potřeboval vrátit se o jedno uložení zpět, abych to nemusel projíždět znovu...je to nějak možné?díky
Moje PC na kterém mám nainstalovaný Train Simulator 2016:
CPU: Intel Core i5-3450 (ivy bridge) 3.1GHz, Grafická karta: XFX Radeon RX 590 FatBoy 8GB VRAM, RAM: 4x4GB DDR3 1600MHz
Vlastik

Re: save game - potřebuji obnovit předchozí save

Příspěvek od Vlastik »

takže potřeboval vrátit se o jedno uložení zpět, abych to nemusel projíždět znovu...je to nějak možné?díky
Ahoj,
bohužel to TS 2012 neumožňuje ,jediné co umožňuje je načíst poslední uložení z každé trati.
Jinak doporučuji pokud tvoříš nějákou aktivitu ,si jí nanečisto projet přímo v editoru a posléze i podle toho jednat.
n.u.r.v.
Příspěvky: 62
Registrován: ned 03. čer 2012 12:50:54
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: save game - potřebuji obnovit předchozí save

Příspěvek od n.u.r.v. »

to je oficiální aktivita přibalená v add-onu P42DC Genesis...ok, projedu to znova...
Moje PC na kterém mám nainstalovaný Train Simulator 2016:
CPU: Intel Core i5-3450 (ivy bridge) 3.1GHz, Grafická karta: XFX Radeon RX 590 FatBoy 8GB VRAM, RAM: 4x4GB DDR3 1600MHz
Odpovědět