Northeast Corridor Expansion Pack-problém s jedním scénářem

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
n.u.r.v.
Příspěvky: 62
Registrován: ned 03. čer 2012 12:50:54
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Northeast Corridor Expansion Pack-problém s jedním scénářem

Příspěvek od n.u.r.v. »

Ahoj, pořídil jsem si ve slevách trať Northeast Corridor Expansion Pack a Acelu... PRoblém nastal v prvním kariérním scénáři (název Acela expres), že vždy narazí jeden AI vlak Acela do jiné Acely, která stojí v Philadelphii na nástupišti...

Mohl by někdo zkusit tento scénář, zda mu to dělá taky? Stane se to asi do 5-9 minut po rozjetí....

Psal jsem na podporu, tak uvidíme co napíší...
Moje PC na kterém mám nainstalovaný Train Simulator 2016:
CPU: Intel Core i5-3450 (ivy bridge) 3.1GHz, Grafická karta: XFX Radeon RX 590 FatBoy 8GB VRAM, RAM: 4x4GB DDR3 1600MHz
n.u.r.v.
Příspěvky: 62
Registrován: ned 03. čer 2012 12:50:54
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Northeast Corridor Expansion Pack-problém s jedním scéná

Příspěvek od n.u.r.v. »

tak jsem týden komunikoval s podporou, je sice pravda, že porozuměli překladu pomocí googlu a odpověděli na každý e-mail, ale výsledek je stejně k ničemu-prý to funguje...

Psal jsem jim taky, že je zajímavé, že u této aktivity není žádný záznam v žebříčku skóre...tak jestli to jako není globální problém a odpověď byla:
Dear Vaclav,

I have made inquiries about this and I can let you know that this is not a global problem and the scenario is difficult but still completable.

Thank you for contacting the Railsimulator.com customer support, your enquiry has been logged with a member of our dedicated customer support team.
Tak už vážně nevím
Moje PC na kterém mám nainstalovaný Train Simulator 2016:
CPU: Intel Core i5-3450 (ivy bridge) 3.1GHz, Grafická karta: XFX Radeon RX 590 FatBoy 8GB VRAM, RAM: 4x4GB DDR3 1600MHz
n.u.r.v.
Příspěvky: 62
Registrován: ned 03. čer 2012 12:50:54
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Northeast Corridor Expansion Pack-problém s jedním scéná

Příspěvek od n.u.r.v. »

Tak jsem se po 3 měsících konečně dostal ke zprovoznění mého PC a těšil jsem se na TS2013...Doufal jsem, že v nové verzi (a novém systému,nové instalaci) bude kariérní mise Acela Express fungovat, ale bohužel-pořád ta samá chyba...no nic...
Moje PC na kterém mám nainstalovaný Train Simulator 2016:
CPU: Intel Core i5-3450 (ivy bridge) 3.1GHz, Grafická karta: XFX Radeon RX 590 FatBoy 8GB VRAM, RAM: 4x4GB DDR3 1600MHz
Odpovědět