Tvorba Consist

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Tvorba Consist

Příspěvek od Jurajs_89 »

Ahoj,
potřeboval bych poradit s tvorbou consistu. v AE jsem si poskládal vlak, označil ho jako consist, dal jsem mu jméno a zapsal se do listu consistů. Jakmile si však v Quick Drive vybírám vlak, tento consist tu není. Jak ho teda můžu zapsat i do QD?
Díky.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Tvorba Consist

Příspěvek od ilidianos »

Aby si si pridal soupravu pro nejakou trat do QD tak musis udelat te souprave blueprint. Kdyz pohledas na googlu, jsou tam nejake navody jak to udelat, tez sem si stim hral a podarilo se mi to, na trati H-S sem si pridal 101+eurofima vozy do QD. Je to docela jednoduche rekl bych.
Peter268
Příspěvky: 2
Registrován: úte 02. říj 2012 21:12:34

Re: Tvorba Consist

Příspěvek od Peter268 »

Zdravím chcem sa opýtať ako nový uživateľ RW by som si rád spravil nejakú tu svoju súpravu ale z toho čo čítam som akosi mimo ak by som mohol poprosiť nejaký ten návod pre menej chápavých :) ďakujem
Vlastik

Re: Tvorba Consist

Příspěvek od Vlastik »

Zdravím chcem sa opýtať ako nový uživateľ RW by som si rád spravil nejakú tu svoju súpravu ale z toho čo čítam som akosi mimo ak by som mohol poprosiť nejaký ten návod pre menej chápavých :) ďakujem
Zřejmě to bude od verze TS 2014 jinak,ale zatím je to takto:
a) spustíš editor scénářů třeba v trati TestTrack,
b) dáš otevřít třeba nějáký scénář,
c) ve filtru objektů (záložka vpravo) si zaškrtáš které vozidla chceš mít viditelné a z nich sestavuješ consist,
d) poskládáš soupravu zpravidla nejdříve vagony a na ní připojíš až lokomotivu (když jsem to dělal obráceně častěji to padalo),
e) v prvé záložce vlevo klikneš na černý list (conssist) a nad soupravou se ti objeví u každého vozidla šedý čtvereček,klikneš na něj (stačí jenom na jeden v celé soupravě) a
vyjede ti záložka vpravo s okénkem tam zadáš název té soupravy (např.CZ_CD 151027+1xcdA+cdWRm+4xcdBpee a pod) a potvrdíš enter,a consist je hotov,ted se ti bude ukazovat v nabídce
consistů a můžeš tu soupravu použít do jakého koliv scénáře (za předpokladu že v tom scénáři máš nastaveny filtr těchto vozidel)
To je vše.
Peter268
Příspěvky: 2
Registrován: úte 02. říj 2012 21:12:34

Re: Tvorba Consist

Příspěvek od Peter268 »

veľmi pekne ďakujem za podrobný návod moc si to vážim a ešte raz ďakujem
Odpovědět