zamrznutí simu

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
steni
Příspěvky: 3
Registrován: ned 24. bře 2013 21:01:13
Bydliště: Litoměřice

zamrznutí simu

Příspěvek od steni »

Ahoj. Obracím se zde do pléna s menší prosbou ohledně instalace simu. Jde mi o to, že po stažení a poklikání na ikonu proběhne pouze úvodní logo do černé obrazovky a pc zamrzne. Zde na fóru jsem k tomuto problému nic nenašel, není zapotřebí upravit ještě něco dalšího? Dík za připomínky
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: zamrznutí simu

Příspěvek od Jurajs_89 »

Zkus přes Steam ověřit integritu dat. (v knihovně klikni pravým, vyber vlastnosti a třetí karta)
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
AirVolk

Re: zamrznutí simu

Příspěvek od AirVolk »

Celkom by ma zaujímalo akú zostavu máš....
steni
Příspěvky: 3
Registrován: ned 24. bře 2013 21:01:13
Bydliště: Litoměřice

Re: zamrznutí simu

Příspěvek od steni »

tedy za 1. je to oficiálně koupeno ze steamu, za 2. již vyřešeno, problém způsoboval firewall který blokoval port . Jinak, ntb cpu: Pentium T4500, gpu ATI 5400 512 mb, ram 4gb, jinak, pokud nemou najít problém, raději se zeptám, nikomu to neublíží. Snad to tu není jako u nás na MSTS fóru. Zatím se s rw učím
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: zamrznutí simu

Příspěvek od Roman »

steni píše:tedy za 1. je to oficiálně koupeno ze steamu, za 2. již vyřešeno, problém způsoboval firewall který blokoval port . Jinak, ntb cpu: Pentium T4500, gpu ATI 5400 512 mb, ram 4gb, jinak, pokud nemou najít problém, raději se zeptám, nikomu to neublíží. Snad to tu není jako u nás na MSTS fóru. Zatím se s rw učím
Jenže o podobné reakce si často koledujete sami, právě tím, že nenapíšete jakou verzi hry máte , eventuálně zda jste už nějaké kroky k nápravě podnikli ;). Nikdo tady není vševědoucí a nám to vesměs všem funguje bez problémů. A pokud jsou problémy, tak si je rejpalové jako my, způsobíme sami editací souborů, do kterých by se nikdo neměl hrabat :mrgreen: . Když uvedete nějaké údaje, ze kterých je možné odvodit nějaké řešení, všichni rádi pomůžeme. Ale "mám černou obrazovku" asi nestačí... Určitě nechceme nikoho odradit.
steni
Příspěvky: 3
Registrován: ned 24. bře 2013 21:01:13
Bydliště: Litoměřice

Re: zamrznutí simu

Příspěvek od steni »

Roman píše:
steni píše:tedy za 1. je to oficiálně koupeno ze steamu, za 2. již vyřešeno, problém způsoboval firewall který blokoval port . Jinak, ntb cpu: Pentium T4500, gpu ATI 5400 512 mb, ram 4gb, jinak, pokud nemou najít problém, raději se zeptám, nikomu to neublíží. Snad to tu není jako u nás na MSTS fóru. Zatím se s rw učím
Jenže o podobné reakce si často koledujete sami, právě tím, že nenapíšete jakou verzi hry máte , eventuálně zda jste už nějaké kroky k nápravě podnikli ;). Nikdo tady není vševědoucí a nám to vesměs všem funguje bez problémů. A pokud jsou problémy, tak si je rejpalové jako my, způsobíme sami editací souborů, do kterých by se nikdo neměl hrabat :mrgreen: . Když uvedete nějaké údaje, ze kterých je možné odvodit nějaké řešení, všichni rádi pomůžeme. Ale "mám černou obrazovku" asi nestačí... Určitě nechceme nikoho odradit.
Ale v podstatě já napsal přesně co se stalo, nic ani jiného na to napsát nešlo a spustilo to co už je naštěstí smazáno. Budiž to rada dalším. Problém vyřešen a můžeme pokrčovat.
Odpovědět