nejde mi sprovoznit CD lokomotivy

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

nejde mi sprovoznit CD lokomotivy

Příspěvek od Tomasz.L »

Zdravim vsechny.
Stahnul jsem si balicek el.lokomotiv 163,363 a jsou tam i dieslove lokomotivy.Problem je ze je nelze usadit na kolejiste ponevac je vubec nevidim.Ve hre jsou nainstalovany i jsou videt nazvy,ale kdyz je chci dat na koleje tak se vubec nezobrazujou. Nevite nahodou kdo to delal a jak je sprovoznit?

Dalsi problem mam v tom ze zacinam jezdit v ceske lokomotive 150,151 ale nemohu ji rozject vic jak na 40km/h. Potom se mi spusti autom.brzda a ja musim vsechno od zacatku nahazovat. Muzete mi nekdo poradit co s tim a jak spravne ridit tuto lokomotivu?
diky za pomoc Tomas
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde mi sprovoznit CD lokomotivy

Příspěvek od Jurajs_89 »

U Banana pravdepodobne nemas nastaveny Mirel.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: nejde mi sprovoznit CD lokomotivy

Příspěvek od Tomasz.L »

Jurajs_89 píše:U Banana pravdepodobne nemas nastaveny Mirel.
Mas asi namysli MIREL PLUS. Tam mi prave sviti modra kontrolka a pod ni mi sviti neustale 40. To mi zrejme ukazuje jakou nejvyssi rychlosti mohu v danem useku ject.??? Pak jsem si vsiml ze u toho MIRELU jde prepinat na nejake REZ-POS >blika a MAX-100>blika po par vterinach samo preskoci zpet na 40. Nevim ani co znamenaji skratky REZ-POS ,MAX-100 . Muzes mi poradit co s tim a jak to nastavovat abych mohl pezpotizi jezdit? diky
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: nejde mi sprovoznit CD lokomotivy

Příspěvek od KaMat »

Tomasz.L píše:
Jurajs_89 píše:U Banana pravdepodobne nemas nastaveny Mirel.
Mas asi namysli MIREL PLUS. Tam mi prave sviti modra kontrolka a pod ni mi sviti neustale 40. To mi zrejme ukazuje jakou nejvyssi rychlosti mohu v danem useku ject.??? Pak jsem si vsiml ze u toho MIRELU jde prepinat na nejake REZ-POS >blika a MAX-100>blika po par vterinach samo preskoci zpet na 40. Nevim ani co znamenaji skratky REZ-POS ,MAX-100 . Muzes mi poradit co s tim a jak to nastavovat abych mohl pezpotizi jezdit? diky
co takhle precist si manual ?
AirVolk

Re: nejde mi sprovoznit CD lokomotivy

Příspěvek od AirVolk »

Chlopy zvykajte si na to čítať návody.....toto nie je msts , alebo trainz, kde zapneš trafo a vláčik ide. Pokiaľ nepoznáš skutočné ovládanie tej lokomotívi , tak čítaj a čítaj a čítaj.....
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde mi sprovoznit CD lokomotivy

Příspěvek od Jurajs_89 »

Zaplaťpánbůh za ty dary, že se to chová reálněji, než MSTS, jak v ovládání lokomotiv, vlakových zabezpečovačů, tak relativně i po stránce dynamiky vlaku. No, chtělo by to ale ještě odladěný vozidla. Holt, nemůžeme chtít vše hned.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: nejde mi sprovoznit CD lokomotivy

Příspěvek od Tomasz.L »

KaMat píše:
Tomasz.L píše:
Jurajs_89 píše:U Banana pravdepodobne nemas nastaveny Mirel.
Mas asi namysli MIREL PLUS. Tam mi prave sviti modra kontrolka a pod ni mi sviti neustale 40. To mi zrejme ukazuje jakou nejvyssi rychlosti mohu v danem useku ject.??? Pak jsem si vsiml ze u toho MIRELU jde prepinat na nejake REZ-POS >blika a MAX-100>blika po par vterinach samo preskoci zpet na 40. Nevim ani co znamenaji skratky REZ-POS ,MAX-100 . Muzes mi poradit co s tim a jak to nastavovat abych mohl pezpotizi jezdit? diky
co takhle precist si manual ?

Noooooo,ono by bylo fajn precist si manual kde to je do podrobna popsane co je co. Ale problem je v tom ze jsem zadny k tomu nedostal tak asi tezko si ho prectu. Stahnul jsem jen soubor a nevim o tom ze by tam k tomu byl i navod jak ji ovladat. Proto prosim o pomoc. A co se tyce hry MSTS tak tu jsem nikdy pred tim nehral. Do hry RW jsem skocil primo tak ze je to pro me nova vec. Diky
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde mi sprovoznit CD lokomotivy

Příspěvek od Jurajs_89 »

Do googlu stačí zadat třeba slovo Mirel.
http://www.strojvedouciplzen.cz/clanky/lvz-mirel.html
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: nejde mi sprovoznit CD lokomotivy

Příspěvek od Tomasz.L »

Jurajs_89 píše:Zaplaťpánbůh za ty dary, že se to chová reálněji, než MSTS, jak v ovládání lokomotiv, vlakových zabezpečovačů, tak relativně i po stránce dynamiky vlaku. No, chtělo by to ale ještě odladěný vozidla. Holt, nemůžeme chtít vše hned.

Je fajn ze ten simulator je co nejvic realnej ale zacatky jsou vzdycky tezky a kazdej se musi k tomu nejak dopracovat. Nekdo se pta aby se dozvedel a nekdo zase u toho travi kazdy den a pohrava si s celou hrou dokud na to neprijde. :)
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: nejde mi sprovoznit CD lokomotivy

Příspěvek od Tomasz.L »

Jurajs_89 píše:Do googlu stačí zadat třeba slovo Mirel.
http://www.strojvedouciplzen.cz/clanky/lvz-mirel.html

Tak to je mazec. :) Vedel jsem ze kazdy stat pouziva ve svych lokomotivach zabezpecovaci zarizeni,ale nenapadlo me ze to je zrovna tohle. Diky za tyhle dulezity stranky. Hned si je ulozim. Zkousel jsem na netu sehnat i vysvetlivky na dopravni znaceni pro strojvedouci lokomotiv abych vedel presne co jaka znacka presne znamena a k cemu je,ale nepovedlo se mi nic takoveho najit. Mas i k takovym to vecem pristup? Zda se ze u tehle lokomotivy co mam nainstalovanou uz se bez techto vedomosti neobejdu. Diky
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde mi sprovoznit CD lokomotivy

Příspěvek od Jurajs_89 »

K tomu má každý přístup, i ty. Stačí jen používat hlavu a google. Mirela jsem ti našel, tohle snad už zvládneš sám.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Odpovědět