Package manager

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: Placené addony RailWorks ze Steamu

Příspěvek od Baltazar »

K modifikácii bin netreba mať RW_Tools. V základnom adresári RW je súbor serz.exe. Takže pokiaľ chcete meniť niečo v bin súbore, normálne ho myšou presuňte na serz.exe. V pôvodnom adresári kde je zdrojový bin sa vytvorí súbor s tým istým názvom, ale s príponou xml. Súbor xml nieje problém editovať aj v notepade. Po úpravách zmeny uložte. Pôvodnému súboru bin zmente názov alebo príponu (zálohujte si ho). Upravený xml súbor znova pretiahnite na serz.exe v hlavnom adresári RW. V pôvodnom adresári Vám znovu vznikne súbor bin a RW ho použije. Sorry ak je to tu známe, ja som na to náhodou natrafil niekde na fórach a pomohlo mi to. Mimochodom 390-ka po update už svieti lepšie, cca na 70m.

V každom prípade si myslím, že ak to má byť simulácia, mohli by sa dať ovládať všetky funkcie v addon-och, teda zapnúť v kabíne hlavné svetlo, prípadne len na poznámky, stierače zapínať po krokoch a podobne. Nieje to problém spraviť, pritom na ovládanie klávesami sa mohli vždy používať len maximálne nastavenia a kto by chcel, tak z kabíny by myšou mohol ovládať jemnejšie aj po krokoch. Takto mi to príde že je to robené hlavne pre ľudí čo jazdia z pohladom na vlak z vonku a so zjednodušeným ovládaním. Tých 13€ je v porovnaní s 20€ za BR143 / BDnrzf / ABn / Bn verkehrsrot / trafficred od Virtualroads prehnaných. Už aj adony ako BR 120 za tuším 5€ sú na tom podstatne lepšie ako väčšina originálnych addonov, ktoré majú skôr arkádový charakter. Ale je to len môj názor :)
adm
Příspěvky: 3
Registrován: úte 06. lis 2012 0:15:03

Package manager

Příspěvek od adm »

Ahoj,mám prosbičku,nejdou mi přes package manager přidávat lokomotivy,nejdřív mi to šlo,ale pak jsem něco odkliknul a už mi to nejde,vůbec ty soubory .rwp v manageru nevidím,můžete mi někdo prosim poradit?Děkuji
Uživatelský avatar
Petr1989
Příspěvky: 59
Registrován: ned 18. srp 2013 21:48:09

Re: Package manager

Příspěvek od Petr1989 »

Když dáš Install, tak by se ti mělo objevit okénko, kde zadáváš cestu k požadovanému souboru, tak zkus v dolním pravém rohu kliknout na rolovátko a vyber Packages ( *rpk., *.rpw ), jinak nevím co by s tím mohlo být. :)
adm
Příspěvky: 3
Registrován: úte 06. lis 2012 0:15:03

Re: Package manager

Příspěvek od adm »

Ahoj,děkuji za radu,ale tohle jsem taky udělal a nic,zkoušel jsem i přeinstalovat simulator a nepomáhá to,tak sem s s rozumem v koncích ....
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

Re: Package manager

Příspěvek od drew »

Ahoj, málo info, pošli screen. drew
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
---::| mapa MODRAVA - nejlepší na dlouhé jízdy |::---
MSTS->Trainz...TS2009->RW3...TS2013DeLuxe @ iPentium Dual E2220; nV GTX285; W7homeSP1
Vlastik

Re: Package manager

Příspěvek od Vlastik »

Tady je tutoriál,je to sice staršího data ale funguje i na poslední verzi,jenom dodám že hra musí být v angličtině a spustit "utilities.exe" jako správce:
http://railsimulator.simtrains.eu/viewt ... lace#p2522
adm
Příspěvky: 3
Registrován: úte 06. lis 2012 0:15:03

Re: Package manager

Příspěvek od adm »

Ahoj,pánové děkuji vám všem moc za odpovědi,bylo to tim,že jsem ve hře měl češtinu,po nahrání orig.ang.jazyka funguje normálně,ještě jednou díky všem ...
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Package manager

Příspěvek od seriozo »

Mám problém se spuštěním programu.Nejde nic naistalovat přes Package manager jen to ukáže tuto tabulku.Když dám pokračovat tak to stojí a nejde dál.Integritu hry jsem udělal a stejně to nepomohlo.
Přílohy
bandicam 2015-04-29 10-10-08-523.jpg
Sergio_Cz
Příspěvky: 10
Registrován: úte 11. lis 2014 21:14:32
Bydliště: Česká republika

Re: Package manager

Příspěvek od Sergio_Cz »

Tato chyba naskakuje především, když chceš instalovat nekompletně stažený .rwp soubor.
OMSI / RailWorks / SimRail
https://discord.gg/invite/TEJEUuj
andor
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 26. čer 2014 15:48:26

Re: Package manager

Příspěvek od andor »

Po kompletní přeinstalaci Windows mám naprosto stejný problém.
Ale mne stačí otevřít Package manager a spustit prázdné instalování.
A nechám program chroustat.
Pak už nemám problém nainstalovat soubory Ralworks.
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Package manager

Příspěvek od seriozo »

Tak možná jsem to měl upřesnit .Já se do toho programu nedostanu ani když dám Refresh.
andor
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 26. čer 2014 15:48:26

Re: Package manager

Příspěvek od andor »

Ale ano - otevři program, označ "Package manager" a dej "Instal".
A nech ho pracovat, "vzpamatuje se".

Není-li tomu tak, mne osobně ve velkých problémech v RailWorks
vždycky pomohla nová - čistá instalace, ( tj: všechno vymazat )
a následné nakopírování Assetsu.
Odpovědět