Ostatní

Témata a povídání netýkající se RS
Vlastik

Re: Ostatní

Příspěvek od Vlastik »

Takto bude vyzerať firemný náter rušňov SIEMENS VECTRON, ktoré budú od polovice decembra voziť IC vlaky na trase Bratislava - Košice Nové mašiny, kt. bude mať REGIOJET v prenájme, začnú už od zajtra (IC 1005) jazdiť medzi Prahou a Ostravou.... o mesiac však budú "drať" prevažne slovenské koľaje
Obrázek
https://www.youtube.com/watch?v=cHHQuL9 ... e=youtu.be
Kdo má rád tyto mašiny tak může jít jezdit k Jančurovi a nemusí se cpát na náklady.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní

Příspěvek od Jurajs_89 »

Tady mi vadi, ze tam je to bocni okynko az tak utopeny. Jinak nater pekny.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Ostatní

Příspěvek od Vlastik »

Jurajs_89 píše:Tady mi vadi, ze tam je to bocni okynko az tak utopeny. Jinak nater pekny.
Vzhledem k tomu že mají po stranách kamery tak nebude potřeba,pokud půjdu k oknu ,tak to už bude jednoduší pro přehlednost otevřít dveře. :idea:

Jinak vyvstala otázka jakou náhradu za dosluhující jednotky 451,452 si pořídit tedy RopiD, ,protože pantery s 2,3 vozy nemohou zvládnout přepravní kapacitu v okolí prahy,tak bych se podíval co plánují nasadit v okolí Wídně:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní

Příspěvek od Jurajs_89 »

Jelikoz se do prace chodim odreagovat, tak se rad kocham pohledem z okna, at uz na krajinu nebo na slecny na nastupistich, a to mi kamera proste nenahradi. Celkove si diky tomu oknu nepripadas jako v nejake pixle, a mas dobry vyhled. Proste to okno je na debilnim miste (neberu v potaz bezpecnost, pokud to ma na to vubec vliv).
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Ostatní

Příspěvek od Vlastik »

Jurajs_89 píše:Jelikoz se do prace chodim odreagovat, tak se rad kocham pohledem z okna, at uz na krajinu nebo na slecny na nastupistich, a to mi kamera proste nenahradi. Celkove si diky tomu oknu nepripadas jako v nejake pixle, a mas dobry vyhled. Proste to okno je na debilnim miste (neberu v potaz bezpecnost, pokud to ma na to vubec vliv).
Ty vůbec jsi protiklad ,kde by jsi měl znát trat mít seznání to neznáš ,a kde by jsi se měl věnovat řízení a bezpečnému provozu ,tak sleduješ holky na nástupišti ,já teda do práce chodím vydělávat,odreáguji se někde kde nemám zodpovědnost,opravdu nechápu co si to ty soukromníci tahají za lidi a neboj nejsi sám ,když kolikrát čtu ty příspěvky v různých sekcích na internetu ,tak se divím že je vůbec na mašinu pustějí s jejich znalostma.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní

Příspěvek od Jurajs_89 »

Narážíš na to, jak jsme se bavili o té 160? To jsme si snad vysvětlili, ne?
Pokud nepochopíš nadsázku (ty slečny), tak je to blbé. Ano, chodím se do práce odreagovat, protože mě živí koníček.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Ostatní

Příspěvek od slowly »

Já si do práce taky chodím odpočinout od všedních starostí. Pokud chodíš do práce jen pro peníze, tak je mi tě líto :mrgreen: , vlastně kohokoliv kdo musí do práce jen pro peníze, ať jsou jakékoliv ;) . A většinou ti co nejvíce moralizují o bezpečnosti apod. jsou ti, co byli z provozu raději vyhozeni (povýšeni), aby nic nepodělali a teď se po nás vozí :roll: . Sorry, ale na tyhle moralistický kecy nikdo z provozu není zvědavej :mrgreen: .
Vlastik

Re: Ostatní

Příspěvek od Vlastik »

Zítra 21.11.2014 od 10:30 bude Vektron (řada193 )stát pro veřejnost na hlaváku do 13:44 než poveze pravidelný spoj.
Tak se přijdte podívat.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní

Příspěvek od Jurajs_89 »

Už se to pěkně rozrůstá. Zítra přijede 006 a 007.

Obrázek
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Ostatní

Příspěvek od Vlastik »

Denně chybí až 50 strojvedoucích vlaku SBB
http://www.srf.ch/news/schweiz/taeglich ... lokfuehrer
Důvody:
Problém: Mnoho mladých lidí vyhýbat povolání protože nepravidelná pracovní doba.
Oni se také obávají osamělost v kabině vlaku.

Jinak po platové stránce ,je to zajímavější určitě než u nás nebo v německu kde plat strojvedoucího cca 3000€
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Ostatní

Příspěvek od slowly »

Tak všem šťastné a veselé a tvůrcům pevné nervy při tvoření čehokoliv :mrgreen:
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní

Příspěvek od Jurajs_89 »

Před Vánocemi jsem si udělal malou radost 8-) .
Přílohy
20141223_121128.jpg
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
haldo11
Příspěvky: 78
Registrován: úte 16. srp 2011 12:04:48
Bydliště: Hlohovec

Re: Ostatní

Příspěvek od haldo11 »

Schválne aj s popisom dolu ;)
Přílohy
Bez názvu.jpg
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Ostatní

Příspěvek od kuboss »

au moje FPS. :D to je engine TS? sa mi to nejako nezda O.o
haldo11
Příspěvky: 78
Registrován: úte 16. srp 2011 12:04:48
Bydliště: Hlohovec

Re: Ostatní

Příspěvek od haldo11 »

kuboss píše:au moje FPS. :D to je engine TS? sa mi to nejako nezda O.o
nie je, preto som to dal sem, lebo to nepatrí k TS ... je to nová vznikajúca vec, ktorá asi nebude mať zľutovanie s priemerným železom ;)
Komu sa tam nechce registrovať, tak ...

https://www.facebook.com/crosstiestudios?fref=ts
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Ostatní

Příspěvek od kuboss »

diky za info! Z toho co som sa docital, len v kratkosti ze to pobezi na Unreal 4 engine, stavaju to hrdi amici, takze z pociatku bude k mani asi iba US content, nebude moznost migracie modelov z inych simulatorov, resp. nebude to podporovane.
A jedna vec ktora sa mi velmi paci, ze financne prispevky chcu zacat primat az po vydani verejneho hratelneho dema. Cize clovek moze posudit realny obsah (nie ako Trainz New Era :roll: ). Ale vyzera to aspon z tych prvotnych naznakov velmi pekne, miestami mozno moc rozpravkovo, ale uz podla screenov je vidiet ze sa snazia byt variabilny (plnohodnotna noc, den, zima...)
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Ostatní

Příspěvek od raduzz »

AirVolk

Re: Ostatní

Příspěvek od AirVolk »

Hlavne už vidím prvé veci.....Klince na podvaloch modelované.....To bude k ničomu....Počítač s nasa.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Ostatní

Příspěvek od Majkl »

Nevěděl sem přesně kam s tím.... ale kdo si toto pamatujete pro MSTS :D https://youtu.be/99EuGDSLwPo
odkaz pro stažení zde http://www.christrains.com/ts_product_jettrain.html
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Ostatní

Příspěvek od Hans »

Hektor 721.091-7 už není mezi živými :( :( :(
Odpovědět