Úzkokolejka - scénáře

Odkazy na vydané objekty, modely, tratě, atd...
Pravidla fóra
Funkcia sekcie Download
V tejto sekcií sa budú zhromažďovať iba vlákna s odkazmi na jednotlivé downloady, alebo stránky s downloadmi. Tieto vlákna budú následne zamknuté kvôli zachovaniu prehľadnosti. K jednotlivým downloadom sa môžete vyjadriť v príslušných vláknach v iných sekciách. Ďakujem za pochopenie...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Úzkokolejka - scénáře

Příspěvek od Roman »

Tady je jeden scénář pro úzkokolejku. Tedy pokud tu trať někdo vůbec ještě hraje :) . Původně byla tvořena pro nový Malardův skin TU 47.007 ale ta asi hned tak nebude....
Dík Michalovi za test, jeho připomínky (snad všechny) opraveny i včetně těch včerejších ;) . I sám jsem se divil , že lze na desetikilometrové trati spáchat hodinu a půl trvající scénář :) .

http://uloz.to/xfkhs7pc/uzksc01-rwp
Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 82
Registrován: stř 08. led 2014 22:00:10
Bydliště: Praha

Re: Úzkokolejka - scénáře

Příspěvek od Dusan »

Zrovna to hraju - díky, super! 8-)
Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 82
Registrován: stř 08. led 2014 22:00:10
Bydliště: Praha

Re: Úzkokolejka - scénáře

Příspěvek od Dusan »

Narazil jsem na divnou věc: na zpáteční cestě jsou všechny časy o minutu posunuté mezi systémovým časem a tím, co se píše v instrukcích.
Například při odjezdu ze stanice (jméno jsem zapomněl...) jsem se hlásil dispečerovi (automaticky) o minutu dřív, než v kolik byl podle jízdního řádu plánovaný odjezd. Tak jsem tam schválně ještě minutu počkal, abych odjížděl opravdu přesně. A na další zastávce mi Anička hlásila, že jedu pozdě, i když podle rozpisu jsem tam byl naprosto správně (příjezd i odjezd). Navíc mi kvůli tomu systém ani neodškrtnul splněný úkol.

Teď si říkám, jestli to nemůže souviset s tím, že jsem ten scénář včera v noci v půlce přerušil, uložil a dneska ráno pokračoval. Jestli tím se tam něco nerozhodilo...
No jo, já vím, že ukládat hru je bláhovost, ale on je ten scénář tak dlouhý a včera už jsem fakt musel jít spát... :D
Vlastik

Re: Úzkokolejka - scénáře

Příspěvek od Vlastik »

Pravidla fóra

Funkcia sekcie Download
V tejto sekcií sa budú zhromažďovať iba vlákna s odkazmi na jednotlivé downloady, alebo stránky s downloadmi. Tieto vlákna budú následne zamknuté kvôli zachovaniu prehľadnosti. K jednotlivým downloadom sa môžete vyjadriť v príslušných vláknach v iných sekciách. Ďakujem za pochopenie...
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Úzkokolejka - scénáře

Příspěvek od Roman »

Dusan píše:Narazil jsem na divnou věc: na zpáteční cestě jsou všechny časy o minutu posunuté mezi systémovým časem a tím, co se píše v instrukcích.
Například při odjezdu ze stanice (jméno jsem zapomněl...) jsem se hlásil dispečerovi (automaticky) o minutu dřív, než v kolik byl podle jízdního řádu plánovaný odjezd. Tak jsem tam schválně ještě minutu počkal, abych odjížděl opravdu přesně. A na další zastávce mi Anička hlásila, že jedu pozdě, i když podle rozpisu jsem tam byl naprosto správně (příjezd i odjezd). Navíc mi kvůli tomu systém ani neodškrtnul splněný úkol.

Teď si říkám, jestli to nemůže souviset s tím, že jsem ten scénář včera v noci v půlce přerušil, uložil a dneska ráno pokračoval. Jestli tím se tam něco nerozhodilo...
No jo, já vím, že ukládat hru je bláhovost, ale on je ten scénář tak dlouhý a včera už jsem fakt musel jít spát... :D
Je to možné, jelikož Michal měl při testu problém s postavením výměny v Kunžaku. Pomohlo jedině přepočítání a asi došlo k posunu času :D . Hlášky opravím :)
dj la défense
Příspěvky: 6
Registrován: ned 06. bře 2016 17:35:59

Re: Úzkokolejka - scénáře

Příspěvek od dj la défense »

Dobrý den, nenahrál by mi někdo, prosím, ten Romanův scénář na uložto? Rád bych si ho zahrál.
Odpovědět