Nefunguje zobrazenie v asset editore

Otázky, problémy a nejasnosti při tvorbě modelů a skinů
Odpovědět
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Nefunguje zobrazenie v asset editore

Příspěvek od Hekl338 »

Neviete niekto, preco mi nefunguje zobrazovanie v asset editore? Vytvorim blueprint, objekt v hre funguje normalne, ale pri pokuse o zobrazenie v asset editore mi vypise toto: Obrázek Nerobi to len jeden objekt objekt, skusal som to zatial na asi troch, co sa mi podarilo exportovat, vsetky v hre funguju ok. Postupoval som podla Ivanovho navodu.
Vlastik

Re: Nefunguje zobrazenie v asset editore

Příspěvek od Vlastik »

iete niekto, preco mi nefunguje zobrazovanie v asset editore? Vytvorim blueprint, objekt v hre funguje normalne, ale pri pokuse o zobrazenie v asset editore mi vypise toto:
Tohleto mě vypíše dost často,kolikrát vždy pokud se jedná o složitější objekt,no kolikrát jenom stačilo aseet editor+steam zavřít a spustit znovu a objekt se pak už načetl normálně.
Pokud se jedná o loft objekt tak ten v náhledech nefunguje,zrovna se nebude zobrazovat ani ten objekt který má špatné pojmenování textur (noc,a roční období).
Pokud by ani to nepomohlo je dobré se kouknout sem:
c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\railworks\Assets\Kuju\Shapeviewer\
zde se ukládají všechny náhledy.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje zobrazenie v asset editore

Příspěvek od Hekl338 »

Hmm, taku slozku sa mi najst nepodarilo.Opatovne spustenie tiez nepomohlo. Objekt je to jednoduchy-budova. Nic no, tak snad na cosi pridem ,dik.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje zobrazenie v asset editore

Příspěvek od Hekl338 »

Nechcem zakladat nove vlakno, tak napisem sem. Prisiel niekto na to, ako si prepisat dennu dobu v asset editore? Ta ich defaultna je na nic a nebavi ma stale nacitavat nasu a potom model. Nejde to niekde prepisat?
Odpovědět