Dílna Roman

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
mateus16
Příspěvky: 9
Registrován: úte 19. dub 2016 18:17:06

Re: Dílna Roman

Příspěvek od mateus16 »

LUXUS
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Pikku »

Protože je zítra vysvědčení a určitě je to tu samý dobrý školák, přichystali jsme si pro vás na prázdniny jedno malé překvapení. Kdo si hraje s vláčky z naší společné dílny RoPik Inc. tak nezlobí a určitě si zaslouží naši novinku ze známých stránek http://pikku.msts.cz/railsim.html. Balík s oblíbeným motorovým vozem jsme pro Vás připravili s Romanem jako spoluautorem modelu, se zvukaři, s fotografy, s texturáři a dalšími spolupracovníky uvedenými (pokud neuvedenými, tak velká omluva z mojí strany) v ReadMe. Model hurvínka má animovanou kabinu a defaultní ovládání. Užijte si kvedlání s pákami a nakonec nějaké reklamní obrázky zde:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
haspltomas
Příspěvky: 3
Registrován: stř 26. črc 2017 18:30:35

Re: Dílna Roman

Příspěvek od haspltomas »

Kde mám stáhnout náspy?
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od CRR144 »

Čo to má spoločné s modelom ?
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od sasule »

S modelem nič, ale je to ve vlákně Romana, který náspy dělal.
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od CRR144 »

Už rozumiem....Nuž mohol to trošku presnejšie formulovať, ale nevadí. Asi nikde. Pokiaľ viem tak Roman dal stiahnuť downloady od Hekla čo tam boli. Jedine s traťou TT by to mohol zohnať. Tá koluje všade možne po uložto.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Jen pro informaci pro ty, jež by se na mě chtěli obrátit s prosbou o úpravu objektů nebo eventuální tvorbu nových variant.
Díky svému bordelářství jsem definitivně přišel o všechny zdrojáky mých objektů . Myšleno max jež jsou nejdůležitější. Z vozidel nevydaných jsem měl zálohu jen starší verze 810 , ovšem bez modelu kabiny kabiny prezentované na fóru MSTS.
V niveč přišly tedy jak nová návěstidla, tak trolej spousta dalších objektů.
Alespoň tak tímto příspěvkem udělám radost jednomu člověku...
Jinak stále platí, že se zdejšímu fóru budu vyhýbat. To jen aby zase někdo neměl připomínky, že stále končím na fóru a pak se vracím. Jen podávám info pro případné zájemce o mé objekty. Nic víc.
1983toman
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 24. srp 2017 16:27:39

Re: Dílna Roman

Příspěvek od 1983toman »

Roman píše:Jen pro informaci pro ty, jež by se na mě chtěli obrátit s prosbou o úpravu objektů nebo eventuální tvorbu nových variant.
Díky svému bordelářství jsem definitivně přišel o všechny zdrojáky mých objektů . Myšleno max jež jsou nejdůležitější. Z vozidel nevydaných jsem měl zálohu jen starší verze 810 , ovšem bez modelu kabiny kabiny prezentované na fóru MSTS.
V niveč přišly tedy jak nová návěstidla, tak trolej spousta dalších objektů.
Alespoň tak tímto příspěvkem udělám radost jednomu člověku...
Jinak stále platí, že se zdejšímu fóru budu vyhýbat. To jen aby zase někdo neměl připomínky, že stále končím na fóru a pak se vracím. Jen podávám info pro případné zájemce o mé objekty. Nic víc.
Sice můj první příspěvek, ale už to tu sleduji dlouho. Tak nejdříve. Všem kdo dělají jakoukoliv tvorbu, mapy, objekty, vozidla atd. patří neskutečný dík. To už jsem chtěl napsat dříve, jelikož po nich zůstane to, co méně nadaný jako sem já nedovedou a nemají na to nervy. Dále však je mi líto, jak se tady navzájem šponujete a místo toho, aby se vše posunulo někam k lepšímu a kvalitnějšímu, jsou zde jen narážky a averze. Jinak je mi líto ztracených modelů. Spousta práce,času, dřiny. I když nemodeluji, jen stavím trať, tak chápu, že začínat znova bude chtít velké přemáhání. Ale aspoň já a doufám, že nejen já, ti budu držet palce ( ale i všem modelářům ) do další činnosti, protože bez Vás by ty mapy byly k ničemu.
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Pikku »

Vážení a milí přátelé a useři, vzhledem k nedávným událostem jsme se jako spoluautoři modelu rozhodli zveřejnit alespoň žalostné zbytky naší práce. Dlouho očekávaný model 810 s přívěsnými vozy zůstal (a v dohledné době zůstane) v této podobě. V současnosti již neexistuje ani rozpracovaná kabina, ani skripty, ani připravované zvuky, a vlastně ani žádné zdrojové soubory stávajícího modelu. Vezměte tedy zavděk touto ořezanou pracovní verzí. Pokud vás zveřejnění rozpracované práce z nějakého důvodu pohorší, balíček nestahujte a neužívejte. Pokud vám stávající stav nevadí, přeji příjemnou zábavu.

Obrázek
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Dílna Roman

Příspěvek od kuboss »

vďaka za to.. a mrzí ma, že sa vám stratila kopa práce.. Je to taká povinná mrzutosť ktorou si asi občas prejde každý :roll:
Uživatelský avatar
adamec475101
Příspěvky: 57
Registrován: úte 12. dub 2016 17:48:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od adamec475101 »

To je mi líto co se stalo, model je ale dostačující. Zvenku je pěkný, zvuky jsou taky docela dobré a jezdit se s tím dá. Ta absence kabiny mi až tak nevadí, stejně se většinou dívám zvenku. Tisíckrát díky za tenhle model, je to moje srdcovka.
Ja som ja
Příspěvky: 10
Registrován: pát 18. srp 2017 18:28:52

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Ja som ja »

Je mi ľúto čo sa stalo ale podľa mňa je ten model dobrý. Z kabíny vidno pekne všetko chunguje len to že sa páčky nehýbu. Ale to podľa mňa až tak nevadí.
Uživatelský avatar
Pets
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 03. bře 2016 17:34:54
Bydliště: Brno

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Pets »

Též se připojuji s poděkováním. Model se mi líbí i uvnitř :) a kupodivu má i nějakou kabinu. Dík.
Přílohy
Screenshot_BRNO HL.N._49.73631-18.30959_13-33-23.jpg
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Roman

Příspěvek od KaMat »

Jako vždy, perfektní práce.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Vždyť tam dohromady nic nového není... Pro jezdiče... Ale ty si vybereš :mrgreen:
honza.piano
Příspěvky: 18
Registrován: pát 16. led 2015 18:52:46

Re: Dílna Roman

Příspěvek od honza.piano »

Také musím pochválit autora! hlavně krajinu mezi Hradcem a Kukleny, to je něco parádního :o
Poprvé jsem také zahlédl vlčí mák kolem trati nebo Kukuřičná pole. Ty detaily jsou prostě úžasné!
HawkCZ
Příspěvky: 17
Registrován: úte 09. říj 2018 22:37:29

Re: Dílna Roman

Příspěvek od HawkCZ »

Ahoj Romane. Díky moc za trať a její update.

U trati je přiložen scénář R943. Bohužel se mi nedaří vyměnit vozy CZ_CD_B249 a CZ_CD_A149 od Jirky, které nemám za jiné. RW při uložení vymaže z nějakého důvodu všechny consisty. Byli byste někdo tak laskaví a mohli je někam uploadnout? Bohužel je nemůžu nikde najít.

Děkuju, Hawk
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Šnek »

Parádní práce, vynikající krajina.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Mám dotaz. Budu dávat z PC pryč RW. Byl by zájem o něco jako veřejnou zálohu mých objektů Assets na
Uložto? Myslím tím složky Roman72/SŽDC a CS-addon/Roman72. Určitě to ale nebude na nějaké bezhlavé nakopírování. Je to tak, jak to mám já. Něco neaktuální a něco naopak nikdy nezveřejněné. Jako bonus mužů přihodit Testovací trať ve verzi " Trať 020" . Experimentoval jsem tam s objekty, funkcí a jejich vzhledem ve hře, než jsem je použil v trati 020. Ta ale bez záruky.
Udělal bych alespoň tlustou čáru za RW s čistým svědomím :D
Odpovědět