obchodní politika DTG

Vše ohledně TSW, co nelze zařadit
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

obchodní politika DTG

Příspěvek od Subterra »

Tak hlavně, že vydaj další německý DLC, když v předchozím se ani po půl roce nedá jezdit v noci :roll: , 52km trať, totožný modely... za 30e? ne díky. Hlavně že tam daj do popisku, jaký to bude mít strhující detaily a podobný nesmysly, aby jim lidi zas nasypali peníze do chřtánu.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Subterra píše: pát 15. úno 2019 0:11:54 Tak hlavně, že vydaj další německý DLC, když v předchozím se ani po půl roce nedá jezdit v noci :roll: , 52km trať, totožný modely... za 30e? ne díky. Hlavně že tam daj do popisku, jaký to bude mít strhující detaily a podobný nesmysly, aby jim lidi zas nasypali peníze do chřtánu.
A co mi s tím výkřikem tady máme jako dělat?
Je to reklama jako každá jiná. Podléhá ji drtivá většina lidské populace a kdo tvrdí že ne, lže.
To že si to blbci jako já koupí, je jejich volba ( blbost dle "odborníků"). Jsou to jejich prachy a jestli je vyhodí z okna, dají za addon DTG nebo prochlastaj je čistě jejich problém. Nevím jak jiným, ale mně to na steamu nabízí cenu 24e. A později určitě budou slevy výraznější.
Jinak je dle mně je naopak nepochopitelný to, že si to kupují i Ti, kterým se to nelíbí a neustále to kritizují. To je jako bych si koupil růžovou mikinu kterou na sebe nikdy nevezmu protože se mi nelíbí :lol: . Tomu říkám vyhozený prachy.

Jinak doufám, že pokud se dočkáme editoru, zůstane zachováno to, že bez zdrojových souborů nebude možno použít objekty jiného autora. Ty vykrádačky alá MSTS a RW/TS už mi lezou krkem :twisted:. Doufám, že DTG uvolní jen defaultní objekty a nebude se to vztahovat na veškerý obsah.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

n.u.r.v. píše: čtv 14. úno 2019 21:11:37 A také by to chtělo delší trasy, mám pocit, že oproti train simulatoru jsou strašně krátké...
Oproti RW jsou ty tratě daleko propracovanější a ve scéně je několikanásobně více objektů. Postavit trať o délce 100 km bude trvat déle, zabere to více času který musí někdo zaplatit. Tím pádem by taková trať byla daleko dražší.... Nemluvě o kvalitě objektů jako takových. Jejich vytvoření je také časově daleko náročnější. Dle informací co mám, trval vývoj addonu Ruhr Sieg Nord dva roky....
Ale zdejší odborníci mně zajisté vyvedou z omylu... :lol: Vždyť v RW jsou ty tratě taky daleko delší a stejně propracované :lol: a v MSTS je celá síť SŽDC :roll:
Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

Njn, byznys s addony se opět roztáčí... Další trať o délce 55 Km. A slibovaný editor a multiplayer stále v nedohlednu - už 2 roky!! Místo toho další německý addon se zmršenou procedurální trolejí. Klidně bych DTG těch 24€ za preorder nové trati dal (už jen abych je podpořil), ale takto mám pocit, že bych sypal podvodníkům, co neplní sliby. Raději si tudíž počkám na konec června, až budou nějaké výraznější slevy.
Chápu, že v TSW, při této úrovni detailů, nebudou DTG vydávat 100 Km trati za 30€ v základní ceně, jako to bylo u některých v RW/TS. Ale měli by se vyhýbat elektrifikovaným tratím, když je neumějí, nebo na to kašlou.
Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

Roman píše: pát 15. úno 2019 8:59:58 Jinak doufám, že pokud se dočkáme editoru, zůstane zachováno to, že bez zdrojových souborů nebude možno použít objekty jiného autora. Ty vykrádačky alá MSTS a RW/TS už mi lezou krkem :twisted:. Doufám, že DTG uvolní jen defaultní objekty a nebude se to vztahovat na veškerý obsah.
Kdyby tomu mělo být takto, tak nevidím důvod, proč to DTG trvá už 2 roky od oficiálního vydání základu hry. Leda krom zachování monopolu na vydávání DLC.
Jinak mě ty řeči o autorských modelech začínají silně připomínat filozofii i praxi v autorských "právech" v oblasti hudby. (Skončilo to tím, že si prodavačka v kiosku už nemůže pustit ani tranzistorák, aby ji neobtěžoval nějaký otrapa z OSA.) Přeci když chci něco vytvořit, tak to udělám, nechám si za to třeba i zaplatit (jednou!), a potom to již slouží ostatním. Kolikrát by si měl výrobce lžíce nebo vidličky nechat platit za svůj výrobek? Pokaždé když usednete ke stolu???
Naposledy upravil(a) Highlander dne pát 15. úno 2019 10:48:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Michal »

Highlander píše: pát 15. úno 2019 9:37:55 Přeci když chci něco vytvořit, tak to udělám, nechám si za to třeba i zaplatit (jednou!), a potom to již slouží ostatním. Kolikrát by si měl výrobce lžíce nebo vidličky nechat platit za svůj výrobek? Pokaždé když usednete ke stolu???
Tak tady jsem se docela zasmál. :lol: Ale věřím, že přesně takhle by to u nás fungovalo. Koupil by si to jeden a ostatní by si to zkopírovali... :roll:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Highlander píše: pát 15. úno 2019 9:37:55Kdyby tomu mělo být takto, tak nevidím důvod, proč to DTG trvá už 2 roky od oficiálního vydání základu hry. Leda krom zachování monopolu na vydávání DLC.
Jinak mě ty řeči o autorských modelech začínají silně připomínat filozofii i praxi v autorských "právech" v oblasti hudby. (Skončilo to tím, že si prodavačka v kiosku už nemůže pustit ani tranzistorák, aby ji neobtěžovat nějaký otrapa z OSA.) Přeci když chci něco vytvořit, tak to udělám, nechám si za to třeba i zaplatit (jednou!), a potom to již slouží ostatním. Kolikrát by si měl výrobce lžíce nebo vidličky nechat platit za svůj výrobek? Pokaždé když usednete ke stolu???
Jenže toto je všeobecně o dvou stranách. Jedna, která si dá s něčím spoustu práce a druhá, která si bez práce vezme, co chce a ještě na tom nezřídka vydělává a nebo to minimálně vydává za své. A nezřídka to i tvrdě zkritizuje odborným komentářem :lol: .
A ty strany se nikdy neshodnou. Ten kdo bere zadarmo to má jako něco, co je samozřejmé a má na to právo. Bohužel to není pravda.
Mně osobně (vyjma editoru scénáře) by stačil manuál, jak přizpůsobit objekty tak, aby fungovali v TSW. Na ostatní mi stačí editor UE ze kterého si objekty a celou scénu exportuji. Oni totiž editory UE umí daleko, daleko více, než třeba editor RW. A pokud to bude vázané na jejich hru, mám neblahé tušení, že spousta funkcí se potlačí.
Editor scénáře a tím možnost využití všech vozidel na jakékoli trati mi od DTG stačí.
Highlander píše: pát 15. úno 2019 9:20:27 Njn, byznys s addony se opět roztáčí...
Charita to opravdu není :lol: . Celý herní průmysl je sakra výdělečný byznys ;)
Highlander píše: pát 15. úno 2019 9:20:27 ...addon se zmršenou procedurální trolejí.
Tak to jsem psal hned po zhlédnutí screenu, bohužel lepší to nebude. Ani u tratí do RW nemají nijakou extra trolej. Nezřídka tam je i kombinace proceduální (velké stanice) s taženou.
Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

Michal píše: pát 15. úno 2019 9:57:17
Highlander píše: pát 15. úno 2019 9:37:55 Přeci když chci něco vytvořit, tak to udělám, nechám si za to třeba i zaplatit (jednou!), a potom to již slouží ostatním. Kolikrát by si měl výrobce lžíce nebo vidličky nechat platit za svůj výrobek? Pokaždé když usednete ke stolu???
Tak tady jsem se docela zasmál. :lol: Ale věřím, že přesně takhle by to u nás fungovalo. Koupil by si to jeden a ostatní by si to zkopírovali... :roll:
I tohle je možné. Ale výrobce by své peníze dostal, ni? :D
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Michal »

Highlander píše: pát 15. úno 2019 10:18:38 I tohle je možné. Ale výrobce by své peníze dostal, ni? :D
Nedostal, protože by při takovém chování zákazníků musel nutně nastavit tak vysokou cenu pro prvního kupujícího, že by to nikdo nekoupil. :lol:
Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

Roman píše: pát 15. úno 2019 9:57:50 Jenže toto je všeobecně o dvou stranách. Jedna, která si dá s něčím spoustu práce a druhá, která si bez práce vezme, co chce a ještě na tom nezřídka vydělává a nebo to minimálně vydává za své. A nezřídka to i tvrdě zkritizuje odborným komentářem :lol: .
A ty strany se nikdy neshodnou. Ten kdo bere zadarmo to má jako něco, co je samozřejmé a má na to právo. Bohužel to není pravda.
I tady by se dalo polemizovat. NENÍ to zadarmo. Pokud jsem si zakoupil DLC addon trati (a s tím i všechny objekty v něm obsažené), mám právo se po této trati pouze sem a tam projíždět, nebo mohu využít některé součástky zaplaceného celku i jinak? Pro svou vlastní potřebu, přirozeně. Případně nekomerčně pro své rodinné příslušníky, přátele či komunitu?
Aproppos, kritika (ať už oprávněná či nikoliv) s tím nemá co dělat. Ovšem vydávat něco cizího za své (byť nevýdělečně), je samozřejmě už úplně jiná liga.
Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

Michal píše: pát 15. úno 2019 10:23:04
Highlander píše: pát 15. úno 2019 10:18:38 I tohle je možné. Ale výrobce by své peníze dostal, ni? :D
Nedostal, protože by při takovém chování zákazníků musel nutně nastavit tak vysokou cenu pro prvního kupujícího, že by to nikdo nekoupil. :lol:
To je věc názoru. Když uvážím, jaké neuvěřitelné sumy jsou schopni vydat někteří jedinci za úplné zhovadilosti... :roll:
A ostatní by to nutilo taktéž něco vyvíjet. To by podpořilo konkurenci. A konkurence je motorem rozvoje.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Highlander píše: pát 15. úno 2019 10:33:34 I tady by se dalo polemizovat. NENÍ to zadarmo. Pokud jsem si zakoupil DLC addon trati (a s tím i všechny objekty v něm obsažené), mám právo se po této trati pouze sem a tam projíždět, nebo mohu využít některé součástky zaplaceného celku i jinak? Pro svou vlastní potřebu, přirozeně. Případně nekomerčně pro své rodinné příslušníky, přátele či komunitu?
Aproppos, kritika (ať už oprávněná či nikoliv) s tím nemá co dělat. Ovšem vydávat něco cizího za své (byť nevýdělečně), je samozřejmě už úplně jiná liga.
Tady jsem se vyjádřil nepřesně. Myšlena byla komunitní, neplacená tvorba. Viz jiné vlákno, kde se dohaduje Dem ohledně šíření jeho modelů bez souhlasu autora... Nebo vybírání příspěvků na tvorbu tratí když bez objektů jiných autorů by nic nepostavil a u těch defautních, zakoupených to má DTG ošetřeno v licenčních podmínkách. Už jsem psal jinde, že veškeré addony, vytvořené pomocí jejich nástrojů (i pluginů do maxu), jsou jejich vlastnictvím...
Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

Roman píše: pát 15. úno 2019 11:01:03
Highlander píše: pát 15. úno 2019 10:33:34 I tady by se dalo polemizovat. NENÍ to zadarmo. Pokud jsem si zakoupil DLC addon trati (a s tím i všechny objekty v něm obsažené), mám právo se po této trati pouze sem a tam projíždět, nebo mohu využít některé součástky zaplaceného celku i jinak? Pro svou vlastní potřebu, přirozeně. Případně nekomerčně pro své rodinné příslušníky, přátele či komunitu?
Aproppos, kritika (ať už oprávněná či nikoliv) s tím nemá co dělat. Ovšem vydávat něco cizího za své (byť nevýdělečně), je samozřejmě už úplně jiná liga.
Tady jsem se vyjádřil nepřesně. Myšlena byla komunitní, neplacená tvorba. Viz jiné vlákno, kde se dohaduje Dem ohledně šíření jeho modelů bez souhlasu autora... Nebo vybírání příspěvků na tvorbu tratí když bez objektů jiných autorů by nic nepostavil a u těch defautních, zakoupených to má DTG ošetřeno v licenčních podmínkách. Už jsem psal jinde, že veškeré addony, vytvořené pomocí jejich nástrojů (i pluginů do maxu), jsou jejich vlastnictvím...
Jo tak, to je jiná. Ovšem co se týče DTG a jejich licenčních podmínek, tak to je klasická korporátní diktatura. Tady se pak dá krom jejího přijmutí jít dvěma cestami:
1) Warezem - čili přestat jejich praktiky finančně podporovat. Slyšel jsem, že již údajně existují komunity, co do warezové verze TSW vytvářejí svá DLC. Pouze se nedají přidávat, ale musí se nahradit nějaké stávající oficiální DLC.
2) Openworld komunitou (a'la LINUX) a vytvořením úplně jiného-konkurenčního simulátoru, než je TSW/DTG.
Obě možnosti mají samozřejmě spoustu nevýhod, především v prvopočátku. Ovšem pokrok jak známo nezastavíš. Bude-li DTG svou politiku monopolu vůči fanouškům-zákazníkům přehánět (jakože zřejmě ano), nejspíš si náležitou odezvu vykoleduje.
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od CRR144 »

Roman píše: pát 15. úno 2019 11:01:03 Viz jiné vlákno, kde se dohaduje Dem ohledně šíření jeho modelů bez souhlasu autora...
Dem sa nedohaduje. Dem v tom má jasno. Dohaduje sa niekto iný. :lol:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Highlander píše: pát 15. úno 2019 11:37:48 ... Openworld komunitou (a'la LINUX) a vytvořením úplně jiného-konkurenčního simulátoru, než je TSW/DTG.
Obě možnosti mají samozřejmě spoustu nevýhod, především v prvopočátku. Ovšem pokrok jak známo nezastavíš. Bude-li DTG svou politiku monopolu vůči fanouškům-zákazníkům přehánět (jakože zřejmě ano), nejspíš si náležitou odezvu vykoleduje.
A proč to už někdo neudělal? Tuto politiku prosazuje DTG (RSC) již snad 10let . Dost dlouhá doba na vytvoření konkurenčního projektu. A nejlépe takového, kde si bude moct dělat každý co chce a ještě to prodávat :lol: :lol: :lol:

Asi už jsme zase dosti sešli z cesty od "novinek" :lol: , Že by "veřejné fórum" :roll: .
CRR144 píše: pát 15. úno 2019 11:48:00 Dem sa nedohaduje. Dem v tom má jasno. Dohaduje sa niekto iný. :lol:
Pravda ;)
Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

Roman píše: pát 15. úno 2019 12:56:13
Highlander píše: pát 15. úno 2019 11:37:48 ... Openworld komunitou (a'la LINUX) a vytvořením úplně jiného-konkurenčního simulátoru, než je TSW/DTG.
Obě možnosti mají samozřejmě spoustu nevýhod, především v prvopočátku. Ovšem pokrok jak známo nezastavíš. Bude-li DTG svou politiku monopolu vůči fanouškům-zákazníkům přehánět (jakože zřejmě ano), nejspíš si náležitou odezvu vykoleduje.
A proč to už někdo neudělal? Tuto politiku prosazuje DTG (RSC) již snad 10let . Dost dlouhá doba na vytvoření konkurenčního projektu. A nejlépe takového, kde si bude moct dělat každý co chce a ještě to prodávat :lol: :lol: :lol:
Asi chce všechno svůj čas. S TSW ta politika DTG dosti vygradovala. Předtím byl v nejlepších letech TS_201x uživatelům k dispozici alespoň ten World Editor...
Předtím zase v časech RW byl ještě značnou konkurencí pro RSC americký TRS-2009/10 nebo OpenRails (starý MSTS).
Zatím je cestou nejmenšího odporu varianta 1 (viz příspěvek výše). Já to neschvaluji, ale připouštím, že kdybych před 2 lety tušil, jak se to s TSW bude vyvíjet, tak bych to nejspíš nepodpořil. Hold sliby se slibují a blázni se radují... A slibem nezarmoutíš.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Highlander píše: pát 15. úno 2019 13:37:51 Asi chce všechno svůj čas. S TSW ta politika DTG dosti vygradovala. Předtím byl v nejlepších letech TS_201x uživatelům k dispozici alespoň ten World Editor...
Předtím zase v časech RW byl ještě značnou konkurencí pro RSC americký TRS-2009/10 nebo OpenRails (starý MSTS).
Zatím je cestou nejmenšího odporu varianta 1 (viz příspěvek výše). Já to neschvaluji, ale připouštím, že kdybych před 2 lety tušil, jak se to s TSW bude vyvíjet, tak bych to nejspíš nepodpořil. Hold sliby se slibují a blázni se radují... A slibem nezarmoutíš.
Tady je potřeba rozlišit jednu věc. Zatímco všechny výše zmiňované simulátory( včetně RW/TS) běží na vlastním enginu, TSW je na UE4.
Za komerční využití se platí. A předpokládám, že pokud DTG bude chtít šířit i editor UE s vlastním uživatelským prostředím a funkcemi, bude za to muset platit. Třeba se pletu, ale silně pochybuji, že v dnešní době povolí někdo někomu něco jen tak zadarmo. Každopádně to smluvně ošetřené budou muset mít. A co když vydání drhne právě na dohodě s Epic Games? Třeba nesouhlasí...
Mně osobně by ty manuály pro export ze standartního editoru UE4 bohatě stačily. Jen aby mi to fungovalo a se zbytkem si poradím...
Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

Roman píše: pát 15. úno 2019 14:58:22
Highlander píše: pát 15. úno 2019 13:37:51 Asi chce všechno svůj čas. S TSW ta politika DTG dosti vygradovala. Předtím byl v nejlepších letech TS_201x uživatelům k dispozici alespoň ten World Editor...
Předtím zase v časech RW byl ještě značnou konkurencí pro RSC americký TRS-2009/10 nebo OpenRails (starý MSTS).
Zatím je cestou nejmenšího odporu varianta 1 (viz příspěvek výše). Já to neschvaluji, ale připouštím, že kdybych před 2 lety tušil, jak se to s TSW bude vyvíjet, tak bych to nejspíš nepodpořil. Hold sliby se slibují a blázni se radují... A slibem nezarmoutíš.
Tady je potřeba rozlišit jednu věc. Zatímco všechny výše zmiňované simulátory( včetně RW/TS) běží na vlastním enginu, TSW je na UE4.
Za komerční využití se platí. A předpokládám, že pokud DTG bude chtít šířit i editor UE s vlastním uživatelským prostředím a funkcemi, bude za to muset platit. Třeba se pletu, ale silně pochybuji, že v dnešní době povolí někdo někomu něco jen tak zadarmo. Každopádně to smluvně ošetřené budou muset mít. A co když vydání drhne právě na dohodě s Epic Games? Třeba nesouhlasí...
Mně osobně by ty manuály pro export ze standartního editoru UE4 bohatě stačily. Jen aby mi to fungovalo a se zbytkem si poradím...
Dobře, pokračovat můžeme i tady. Já už DTG absolutně nevěřím. Je jasné, že si chtějí uchovat monopol na vydávání DLC. Ostatní "zdůvodnění" jsou jen kecy v kleci. Základní verzi editoru (jen s minimem defaultních součástí) mohli vypustit prakticky ihned, před 2 lety. Jenomže když se nechce, tak je to horší, než když se nemůže. A co nestále oddalovaný scenario editor? V jeho vydání brání DTG co? A těch bugů v samotných tratích... S jejich odstraňováním se nikdo nenamáhá, a navíc samotné DLC jsou časem obecně "zoptimalizované" kvůli herním konzolím - čili ještě více zmršené pro PC...!
DTG si chtějí uchovat monopol pro DLC, ale nabízejí stále stejné (a stále více nudné) produkty. Kde je něco pro fanoušky parní trakce? Příznivci úzkokolejek mají taktéž smůlu. Volba samotných tratí v TSW pro nová DLC je pro mě rovněž záhadou... Na zeměkouli existuje tolik technicky zajímavých až kuriózních tratí, které by stály za vymodelování v novém enginu, ale DTG si vybírá průměrnou šeď...
Pokud by vydání editoru do TSW vázlo na Epic Games, jak to že jej DTG slibovalo už před 2 roky?? To jej jako neměli s E.G. nasmlouvaný, a přitom ho zákazníkům slibovali??? Nevěřím. Navíc jejich volba samotného enginu UE4 je rovněž podivná.
...
Jako příklad pro srovnání uvedu třeba práci jediného člověka, který pro železniční fans nedávno vytvořil Diesel Railcar Simulator. Udělal sám více, než neschopní DTG se všemi svými zaměstnanci.
https://www.rockpapershotgun.com/2018/0 ... ks-oskari/
Vzhledově sice zatím DRS vypadá podobně jako MSTS, ale DRS běží na enginu UNITY, jež má obrovský potenciál. Co se dá pomocí Unity vytvořit, je dobře vidět na tomto traileru: https://www.youtube.com/watch?time_cont ... DsRfbfnC_A
Fyzika jízdy je v DRS pěkně zpracovaná, kolejová vozidla nejezdí stylem Maglev jako v TSW. K vidění zde, v čase 0:20 - 0:35
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... Qe5MJHX_ms
DRS již dnes má Timetable editor a brzy bude obsahovat World editor, jehož součástí má rovněž být zaintegrování geografických (výškových) a mapových údajů. Práce s editorem by prý měla být poměrně jednoduchá, aby ji zvládli i méně erudovaní nadšenci pro stavbu tratí. Pokud bude autor navíc přístupný k případné konstruktivní kritice a uvolní tvorbu součástí či vozidel pro třetí strany, bude vymalováno.
...
Tohle vše uvádím proto, že v DTG by skutečně už měli změnit svůj přístup ke svým zákazníkům, je nejvyšší čas. Neustálé obelhávání a luxování jejich peněženek za "polotovary" je velmi krátkozraká politika. Jinak hrozí, že jim brzy fakt ujede vlak...
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: obchodní politika DTG

Příspěvek od Roman »

A co já s tím. Je to boj DTG . Oni případně zkrachují, ne já . Mně osobně je to úplně šumák.
Ty omalovánky (z odkazu) s levitujícími koly na kolejnici mně nic neříkají. Nikdy bych si to neinstaloval.
Pokud máte nějaký problém s DTG, je lepší napsat přímo jim. My to opravdu nevyřešíme a já osobně ani nechci.
To samé platí o volbě enginu UE. Je to jejich rozhodnutí, když usoudily, že napsat vlastní neumí. Prostě jejich boj a ne náš.
Mně je to jedno. Až mně to přestane bavit a nebo se mi to nebude líbit, tak si od nich nic nekoupím. Už nevím, jak to mám napsat. Je to moje volba a moje peníze. Nikomu jinému do toho nic není.
Napsal Jste svůj názor a já svůj. Tím jsme skončili. Ostatní mají také své, třeba i odlišné.
To je z mé strany vše.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: obchodní politika DTG

Příspěvek od 750225lentilka »

Já nevím, že tu uživatel Hihlander neustále musí bulet nad tím, jak je TSW zmršené, jak DTG tohle a DTG tamto. Sakra...nutí vám tu hru někdo? Sám ste si tu uvedl alternativu, uchylte se tedy k ní, hrajte tuhle hru a dobrý. Nevím, co tu furt máte potřebu ventilovat vaše plky o ničem. Nebo si vemte rovnou prehistorické MSTS a jezděte si MSTS. Nikdo vám v tom nebrání a nám tady je to úplně putna.
Odpovědět