Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Pročetl jsem poslední příspěvky a dle nich opravil chyby, které se vyskytly. Jak elektrika v koleji v Chocni, tak i rozpojená kolej v Jaroměři.
To marek03: Nástupiště v HK jsou mimo jiné od Doktorgep, je psáno v Čti mě a píši o tom dva příspěvky výše. Most, o kterém píšeš je ve skutečnosti viadukt a je z trati Úzkorozchodka_V1 od Romana 72. Trať najdeš zde:http://pikku.msts.cz/railsim.html
Opravené chyby a navíc přidané portály na novém úseku jsou nyní v Tracks bin a stáhnete ho na 1. straně tohoto vlákna
Track bin patří do Content\Routes\cd537164-8b47........\Networks. Původní přepište nebo odstraňte.
Track bin je též přidán do základu tratě, která je ke stažení, jak už jsem psal.
Doufám, že je to vše.
Hezkou zábavu.
Míla

I have read recent posts and corrected them for errors that have occurred. Both the electrics in the dormitory in Choceň and the disconnected dormitory in Jaroměř.
Fixed bugs and added portals on the new section are now in Tracks bin and will be downloaded on page 1 of this thread

Track bin belongs to Content\ Routes\ cd537164-8b47 .......\ Networks. Overwrite or delete the original.
Track bin is also added to the track base, which is downloadable as I wrote.
I hope, it is all.
Have a fun.
Mila
motorak28
Příspěvky: 59
Registrován: stř 02. bře 2016 11:14:00

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od motorak28 »

Proč mám po celé trati černou oblohu?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od KaMat »

motorak28 píše: pon 08. dub 2019 17:46:59 Proč mám po celé trati černou oblohu?
Protože jsi blbě přečetl readme ;)
Honnzok
Příspěvky: 44
Registrován: stř 07. čer 2017 21:54:57

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Honnzok »

Dobrý večer,

prosím, poradil by mi někdo odkud jsou tyto slunečnice, mám s nima nějakou potíž asi bych je potřeboval smazat a instalovat znovu. Nekamarádí se mi s PC. Děkuji moc.
Přílohy
slun.jpg
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Jsou to slunečnice od Saši z tratě 341 Vlárská dráha. 341_Slunecnice3D.
fildaaa
Příspěvky: 32
Registrován: sob 29. zář 2018 9:03:16

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od fildaaa »

Ahjöj Mílo, preinstaloval jsem trať, všechny objekty od Sasule mám. A pořád to samé. :/
http://www.uschovna.cz/zasilka/LV33SL78294DFHA4-NZI/ Už nevím co s tím.
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: fildaaa No stress všechny věci od Saši (sasule) jsou zabalený v *.ap souborech tudíž je RW Tools nevidí. Stejně jako věci od RSDL/RSC/DTG. Pak to nevidí dva objekty kvůli diakritice v názvu souboru (něco Lipník_nad_Bečvou a nějaká operná zeď stěrk myslím). Jestli máš seznam chybějících ojektů asi 1200 položek tak ti nic nechybí. Jack

P. S. Taky jsem nadtím pátral. J
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
morrison335
Příspěvky: 4
Registrován: stř 10. kvě 2017 17:27:25

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od morrison335 »

Hele, mám otázku. Jak bude další aktualizace, bude tam prosím Chrudim + Slatiňany? Jezdím tam k babičce, a bylo by skvělé si někdy ji zajezdit z pohledu mašinfíry. A taky by to vedlo z Chrudimě do Moravan a to by bylo taky super. :D Kdybys to udělal, koupil bych ti i nějaký přídavek do hry. :) Díky. :)
Petr C.
Příspěvky: 15
Registrován: pon 25. bře 2019 19:35:15

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Petr C. »

Jak už bylo sděleno na předchozí stránce, autor bohužel pokračovat nebude! :( :(
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Petr C. píše: stř 10. dub 2019 16:18:18 Jak už bylo sděleno na předchozí stránce, autor bohužel pokračovat nebude! :( :(
Já myslím, že trať už je dost obsáhlá. Čím větší bude, tím větší problémy s tím bude TS mít. Dělám scénáře dle aktuálního GVD a plný provoz na koridoru dost TS zatíží.
Kreny
Příspěvky: 6
Registrován: sob 16. úno 2019 21:42:51

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Kreny »

Mám problém,

Ve scénáři u OS 5609 se mi v Týništi nad Orlicí nedaří za boha naložit cestující do vlaku, šiboval sem s vlakem dopředu, dozadu, ale po celé délce nástupiště mi to nešlo. Jedná se o nástupiště na 2 koleji 3a tuším, je to to nejdál ve směru na Choceň. Pokud by mi někdo měl chuť poradit, byl bych rád.

Děkuji.
S pozdravem K
Honnzok
Příspěvky: 44
Registrován: stř 07. čer 2017 21:54:57

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Honnzok »

Mila: Děkuji za slunecnice...

Prosím, prosím, ještě jednu maličkost zkontroloval by někdo koleje 14, 16 v HK (odstavené koleje u nast. 1A)? Nevím jestli je to ve mě, ale 380 se mi od tama nechce hnout. Chtěl jsem najet na soupravu, dojel jsem asi 2 metry před soupravu a už jsem nebyl schopen stlačit a ani odjet...

Mimochodem je trochu škoda, že autor skončil se stavbou, postavil hodně a dobře, tiše jsem věřil, že třeba začne na nějakém novém projektu atd... ale chápu práce to muselo byt strašné. No a jeden návrh, kdyby náhodou autor chtěl přeci jen ještě občas kus koleje položit nabízela by se lokalka Moravany - Borohradek.... Která by to zkompletovala.

Tak hodně radosti z dobře vykonané práce a odpočinku! Hodně velká práce se super kvalitou!
Naposledy upravil(a) Honnzok dne stř 10. dub 2019 20:30:07, celkem upraveno 1 x.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Honnzok píše: stř 10. dub 2019 20:18:53 Prosím, prosím, ještě jednu maličkost zkontroloval by někdo koleje 14, 16 v HK (odstavené koleje u nast. 1A)? Nevím jestli je to ve mě, ale 380 se mi od tama nechce hnout. Chtěl jsem najet na soupravu, dojel jsem asi 2 metry před soupravu a už jsem nebyl schopen stlačit a ani odjet...
tady máš důvod, jestli teda víš, co znamená to černé označení okolo kolejí 14a a 16a :D
railworks64.exe Screenshot 2019.04.10 - 20.26.55.91.jpg
Honnzok
Příspěvky: 44
Registrován: stř 07. čer 2017 21:54:57

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Honnzok »

Subterra píše: stř 10. dub 2019 20:28:36
Honnzok píše: stř 10. dub 2019 20:18:53 Prosím, prosím, ještě jednu maličkost zkontroloval by někdo koleje 14, 16 v HK (odstavené koleje u nast. 1A)? Nevím jestli je to ve mě, ale 380 se mi od tama nechce hnout. Chtěl jsem najet na soupravu, dojel jsem asi 2 metry před soupravu a už jsem nebyl schopen stlačit a ani odjet...
tady máš důvod, jestli teda víš, co znamená to černé označení okolo kolejí 14a a 16a :D
railworks64.exe Screenshot 2019.04.10 - 20.26.55.91.jpg
Tušil jsem nějakou obdobnou zradu, ale opravit si to neumím.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Chyba napětí v kolejích 14a, 16a v Hradci Králové je opravena, kdo máte zájem, můžete stahovat opět na 1. straně tohoto vlákna, Tracks bin je opravený.Track bin patří do Content\Routes\cd537164-8b47........\Networks. Původní přepište.
Ale opět píší: A to je vše, přátelé. :)
But again I write: That's all, friends
Naposledy upravil(a) Míla dne čtv 11. dub 2019 11:06:05, celkem upraveno 6 x.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

fildaaa píše: úte 09. dub 2019 17:11:49 Ahjöj Mílo, preinstaloval jsem trať, všechny objekty od Sasule mám. A pořád to samé. :/
http://www.uschovna.cz/zasilka/LV33SL78294DFHA4-NZI/ Už nevím co s tím.
Ahoj,
Jack má pravdu, dělají to objekty, které jsou zabaleny v ap. souboru.A pokud by ti chyběly objekty v trati, tak jsou nahrazeny tzv." bílými flaškami".Pokud ji objevíš editoru a klikneš na ni 2x levým, objeví se ti název chybějícího objektu. Myslím si, že ti nebude chybět nic anebo jen pár.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Kreny píše: stř 10. dub 2019 19:33:45 Mám problém,

Ve scénáři u OS 5609 se mi v Týništi nad Orlicí nedaří za boha naložit cestující do vlaku, šiboval sem s vlakem dopředu, dozadu, ale po celé délce nástupiště mi to nešlo. Jedná se o nástupiště na 2 koleji 3a tuším, je to to nejdál ve směru na Choceň. Pokud by mi někdo měl chuť poradit, byl bych rád.

Děkuji.
S pozdravem K
Ahoj,
vyzkoušel jsem tento scénář a je u mne v OK, viz screen .
Míla
Os 5609.jpg
Ale je pravda, že scénář jede pokaždé jinak. Proč, to nevím. Např. do HK hl.n.přijede do stanice k peronům osobní od Týniště n.O a v ten moment odjíždí R 931 do Jaroměře.Cestující nepřestoupí. Přitom čas odjezdu je zapsán v 18.04. Jen jednou tento vlak odjel, jak má.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Špatně udělanej scénář asi. Časování, priority, cesta vlaku, cokoliv může ovlivnit chod scenáře a chyba může být tam, kde by to člověka nenapadlo...
morrison335
Příspěvky: 4
Registrován: stř 10. kvě 2017 17:27:25

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od morrison335 »

Já jsem se tak těšil. :( Že bude alespoň do té Chrudimi, jezdím tam často a přál bych si aby byla tam. Ale když nebude, tak nic no. :( Hodně jsem v to věřil. :(

Bylo by to jen 35km kolejí, pár budov kolem tratě, 12 zastávek a bylo by. :( Ale vím, že je to někdy na prd, o něco žádat. :( Ale co, musím s tím žít.

Mod: Sloučeny dva příspěvky
Kreny
Příspěvky: 6
Registrován: sob 16. úno 2019 21:42:51

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Kreny »

Díky za vyjádření borci. Říkal sem si,co kdyby to byla nějaká pí****nka, co se dá zpravit, ale vidím, že ve hře je více proměnných.
Odpovědět