714 (veselá kráva)

Kde najdu konkrétní modely nebo skiny do RW?
Odpovědět
Knedlik
Příspěvky: 45
Registrován: ned 07. črc 2019 14:43:29

714 (veselá kráva)

Příspěvek od Knedlik »

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na ten model 714. U pospy to bylo ve videu skoro před rokem s modelem u kterého bych řekl že už je perfektně dodělaný a řekl že vyjde “za chvíli”. Jelikož taky plánuji natáčet videa z railworksu, tak bych se chtěl zeptat jestli už nejde stáhnout nebo jestli by nešla domluvit spolupráce s autorem. Budu rád za jakékoliv odpovědi.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: 714 (veselá kráva)

Příspěvek od kiski »

...inými slovami: chceš vedieť, či ti ju nepošle. Odpoviem ti - nie, nepošle. Ten model je zatiaľ silno nedorobený, aj keď na videu to môže vyzerať inak. Je tam ešte kopec práce. V momentálnej fáze vývoja je neverejný.
Braňo
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: 714 (veselá kráva)

Příspěvek od CRR144 »

Jelikož taky plánuji natáčet videa z railworksu, tak bych se chtěl zeptat
Budem robiť trate, plánujem robiť videá....Počuj pán budúci. Poviem ti to na rovinu. Tu nikto nie je mechom praštený. Nikto ti nič neverejné nepošle a nikto ti nič nedá len zato, že ty niekedy niečo chceš urobiť.

Na druhú stranu ťa nikto ani neodpíše. Proste začni s tou avizovanou tvorbou a po nejakom čase, keď bude jasné že nemáš len blbé reči, ale aj niečo vieš a dokážeš bude aj spolupráca....

Zatiaľ máš ale len blbé reči a kde nič tu nič.
Knedlik
Příspěvky: 45
Registrován: ned 07. črc 2019 14:43:29

Re: 714 (veselá kráva)

Příspěvek od Knedlik »

CRR144 píše: ned 11. srp 2019 19:27:57
Jelikož taky plánuji natáčet videa z railworksu, tak bych se chtěl zeptat
Budem robiť trate, plánujem robiť videá....Počuj pán budúci. Poviem ti to na rovinu. Tu nikto nie je mechom praštený. Nikto ti nič neverejné nepošle a nikto ti nič nedá len zato, že ty niekedy niečo chceš urobiť.

Na druhú stranu ťa nikto ani neodpíše. Proste začni s tou avizovanou tvorbou a po nejakom čase, keď bude jasné že nemáš len blbé reči, ale aj niečo vieš a dokážeš bude aj spolupráca....

Zatiaľ máš ale len blbé reči a kde nič tu nič.
Já nemám blbý kecy, můj děda zatím ano. Už měsíc jsem s ním domluvený že mi zařídí video ze stanoviště. Až budu mít materiál, začnu.
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: 714 (veselá kráva)

Příspěvek od CRR144 »

Na pokládku koľají nepotrebuješ video.....Takže zase nič len reči,.
Odpovědět