ŽSR 170 - chybějící návěstidla

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Knedlik
Příspěvky: 45
Registrován: ned 07. črc 2019 14:43:29

ŽSR 170 - chybějící návěstidla

Příspěvek od Knedlik »

Ahoj, jezdím na trati ŽSR 170, ale nejsou tam návěstidla. Mám ELAP a všechny české addony, ale pořád tam nejsou. Pomůže mi někdo prosím?
Naposledy upravil(a) sasule dne stř 17. črc 2019 11:49:18, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Úprava názvu tématu, aby specifikovalo pravý problém.
Knedlik
Příspěvky: 45
Registrován: ned 07. črc 2019 14:43:29

Re: ŽSR 170 - chybějící návěstidla

Příspěvek od Knedlik »

Dobře, rozsah problému je větší než jsem čekal. Návěstidla mi chybí na všech CZ/SK tratích. Nevím jestli to není objektem který už není ke stažení, jelikož na modely pre MSTS a RW je jich hodně. Jestlí víte o návěstidlech na našich tratích, tak mi prosím hoďte odkaz na stránku, nebo pokud už není, tak na ulož.to.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: ŽSR 170 - chybějící návěstidla

Příspěvek od Míla »

Knedlíku, knedlíku,
pročti si vlákno Tratě do RW a zde se dočteš u každé trati, co kde a JAK STÁHNOUT a najdeš tam , mimo jiné i návěstidla, která ti chybí.
Najdeš tam, jak tratě nainstalovat a mnoho dalších důležitých věcí.
Ale to si asi nečetl. Jinak bys tento dotaz nemohl vznést.
Knedlik
Příspěvky: 45
Registrován: ned 07. črc 2019 14:43:29

Re: ŽSR 170 - chybějící návěstidla

Příspěvek od Knedlik »

Míla píše: čtv 18. črc 2019 15:08:52 Knedlíku, knedlíku,
pročti si vlákno Tratě do RW a zde se dočteš u každé trati, co kde a JAK STÁHNOUT a najdeš tam , mimo jiné i návěstidla, která ti chybí.
Najdeš tam, jak tratě nainstalovat a mnoho dalších důležitých věcí.
Ale to si asi nečetl. Jinak bys tento dotaz nemohl vznést.
Ahoj mílo, děkuji za odpověď. Bohužel jsem prohlédl celé vlákno TT na které teď jezdím, ale nenašel jsem funkční odkaz na jakékoli návěstidla.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: ŽSR 170 - chybějící návěstidla

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
nejezdi jen trať TT, ale ve vklákně Tratě do RW je jich více. Naspř. Trať A_Kladské pomezí, Fikce Testovací trať (Roman), CZ - Slezsko( KaMat),
CZ - Ostrava Svinov - Zilina(KaMat), nebo Vlárská dráha aneb SŽDC 341( Saša)atd. A ve všech je podrobně napsáno, co a jak. Většinou je stažení tratě na 1. straně , kde máš link. U KaMatových tratí, pokud počítám, jsou tři, je mimo jiné i link na stažení tratě a objektů, včetně návěstidel do jeho tratí.
Objekty do tratí i návěstidla mimo jiné vytvořili Saša a Roman. Na těchto stránkách po registraci můžeš stáhnout i kýžená návěstidla.
https://www.sasuletrainz.cz/download/tr ... skou-drahu
Poslední aktualizace je 15.7.2019 .
Tvůrců objektů je ale podstatně více. To se dozvíš v mém vlákně v Čti mě při stahování tratě A_Kladské pomezí.
Nemůžeš jen tak psát, že jsi nic nenašel.Zde u tratí do RW vše souvisí se vším.
Další objekty vytvořil Vlastík, který zde na fóru už není. Jeho objekty nejsou oficiálně ke stažení, ale na netu ano. Píši o tom v mém vlákně na str. 47, 27.4.v 9.16.
Pročti si vlákna tratí, které chceš stáhnout, potažmo jezdit, ne jen TT a budeš podstatně chytřejší. Víc už ti to naservítovat nemohu.
Míla
Knedlik
Příspěvky: 45
Registrován: ned 07. črc 2019 14:43:29

Re: ŽSR 170 - chybějící návěstidla

Příspěvek od Knedlik »

Znova se ozívám. Chvíli po mé první zprávě z dneška jsem naśel vlákno ŽSR 170. Na poslední stránce byl link, kde byly návěstidla. Mockrát děkuji za spolupráci a vyřešení mé blbosti. :D
majo83cc
Příspěvky: 2
Registrován: ned 29. pro 2019 2:22:30

Re: ŽSR 170 - chybějící návěstidla

Příspěvek od majo83cc »

ahojte, siel som podla navodu ale stale mi pise ze nieco chyba, logmate neviem pouzit, rad by som bol ak by niekto poradil.
Knedlik
Příspěvky: 45
Registrován: ned 07. črc 2019 14:43:29

Re: ŽSR 170 - chybějící návěstidla

Příspěvek od Knedlik »

majo83cc píše: ned 29. pro 2019 15:26:06 ahojte, siel som podla navodu ale stale mi pise ze nieco chyba, logmate neviem pouzit, rad by som bol ak by niekto poradil.
Stáhni si všechny objekty ze stránky http://modely-msts.cz/railworks.html pro nějaké objekty konkrétně pro stanice na ŽSR 170, pro návěstidla se koukni na jednu z nejnovějších stran ve vlákně ŽSR 170.
Odpovědět