Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Michal »

Ten první screen sice vypadá jako Týnec, ale není to Týnec. :) Mílo, mrkni pořádně na ta nástupiště. ;) Jestli chceš, můžu ti poslat zákres e-mailem.
BRD
Příspěvky: 8
Registrován: pon 11. kvě 2020 21:01:33

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od BRD »

Parádní práce, Mílo. Tenhle místo fakt jsem chtěl do RW, tak tohle mě hodně potěší.
Filda.371
Příspěvky: 8
Registrován: stř 25. zář 2019 19:36:03

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Filda.371 »

Tak to je super! Bude se dělat do Kolína??
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Tezemis »

Ještě bych měl dotaz, trať se rozšiřuje verze klasická, nebo future? :)
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Subterra »

Tezemis píše: úte 12. kvě 2020 12:39:23 Ještě bych měl dotaz, trať se rozšiřuje verze klasická, nebo future? :)
klasická
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Rozšiřuji pouze u Future. Psal jsem, že klasická trať už se stavbou ukončila. Při vydání Future ale vydám i klasickou, protože v ní jsou opraveny, respektive vymazány všechny objekty, které byly z původního placeného addonu Just Trains atd. Nedávno tu o tom psal 19.4. kolega zsr, který pomocí " růžových komínů" ( místo malých bílých flašek) objevil mnoho zbytečných objektů. Takže je to čisté, balast je pryč.
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Tezemis »

To je dobře, že se rozšiřuje Future verze, už jen z logiky věci, že jsou v ní předělané zastávky jako Hronov, Jaroměř, Václavice ... které se nedávno revitalizovaly.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Subterra »

"No, nepotěšil jste mě, ani já Vás nepotěším" :(
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od kropi213 »

Měl bych dotaz, jakej je teda rozdíl mezi future a tou klasickou?,Zda má teda smysl mít obě ty tratě??pokud jde o stejne úseky?? díky.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Ano, má to smysl. Kladské pomezí Future má několik stanic revitalizovaných, jako Hronov, Náchod, Václavice, Nové Město n.M., Jaroměř a Čermná nad Orlicí. Dále a to je podstatné jsem u této verze trati vybudoval koridor mezi Ústím nad Orlicí a Chocní. Tento úsek se bude sice stavět až cca za 5 let, ale dle plánů Sudop Praha je toto konečná verze. Byla už schválená a to 24.1.2019. Dále je elektrifikovaný úsek z Jaroměře do Staré Paky. Předpokládám, že i tento úsek bude jednou elektrifikován, tak jako mnoho jiných. Můžeš nastoupit v Staré Pace do elektrické lokomotivy a jet s ní až do Svitav, pokud tedy budeme tolerovat, že na tomto budoucím novém úseku bude jiná trakčni soustava.( 25Kv) A v neposlední míře koridor, který vede z České Třebové směr Pardubice se v brzké době opět prodlouží, jak jsem už naznačil v příspěvku výše.
Je to jenom na každém z vás, jakou verzi si zvolíte. Ale při dnešních PC, které jsou už výkonné a mají dostatek místa na disku, nebude určitě problém mít nejen obě tyto tratě.
333renfe
Příspěvky: 33
Registrován: ned 05. dub 2020 18:07:44

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 333renfe »

Pues es una magnífica noticia. Enhorabuena y ánimo.Un fuerte abrazo y mucha salud.
BRD
Příspěvky: 8
Registrován: pon 11. kvě 2020 21:01:33

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od BRD »

Já preferuji starou verzi trati protože se mi líbí nejvíc simulovat starší doby a ne budoucnost. Ale na rozšířeni do Kolína se těším taky.
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od kropi213 »

Díky Milo za odpověd tedy jen se zeptám jeste pokud bych zvolil novějsí a tedy trat na ktere se dělá tu future můzu smazat tu starsi verzi nebo nějake oěkty jsou propojeny?
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Na vysvětlenou. Každá trať je samostatná!! U Kladskeho pomezí (klasik) jsou mimo jiné stanice, které jsou postaveny postaru. A u Future je několik těchto stanic nových a hlavně, už jsem to tu psal, je nový koridor z Ústí nad Orlicí do Chocně. Takže obě tratě si nech, nic nemaž. A v brzké době vyjde aktualizace.
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od kropi213 »

Poradil by někdo kde k teto trati sezenu nějaké scénáře?
333renfe
Příspěvky: 33
Registrován: ned 05. dub 2020 18:07:44

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 333renfe »

Co přesně myslíš?
motorak28
Příspěvky: 59
Registrován: stř 02. bře 2016 11:14:00

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od motorak28 »

Prosím, dá se někde sehnat verze mapy s 3D kolejivem?
Duszis
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 13. zář 2018 12:24:58

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Duszis »

Za mě TOP mapa. Nepomyslel bych si, že se v RW projedu z Broumova až do ČT. Jsem spíše nostalgik a tak upřednostňuji aktuální verzi mapy před future, ale respektuji autorovo rozhodnutí. Už za to, kam se dnes v simulátoru mohu projet, mu patří díky. Už i ČT byla myslím nadplán a jsem za ni velmi vděčen...
Filda.371
Příspěvky: 8
Registrován: stř 25. zář 2019 19:36:03

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Filda.371 »

zdravím, pokud jsem pochopil, tak dneska vyšla nová verze KP... nemáte tam odkaz na stažení.. ;)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Vážení příznivci této železnice,

dnes vydávám aktualizaci tratě Kladské pomezí Future. Proto si vše řádně přečtěte!!
Traťový úsek z Pardubic se prodloužil o dalších 47 km až do Velkého Oseku a odb. Kanín.
Na trati je několik zajímavých míst jako vlečka elektrárny Chvaletice,
samotný Kolín s mnoha vlečkami, hlavně v Zálabí, nemluvě o velké vlečce TPCA.
Upravena traťová rychlost v úseku Choceň Ústí n.O. a to na 85 km/h.
Upravena dle nového TTP byla i traťová rychlost v úseku Jaroměř Trutnov hl.n. a revitalizovány
nezabezpečené přejezdy, kde bylo osazeno světelné signalizační zařízení.
Ve stanici Choceň byla vyměněna skrytá nástupiště za nová od Saši.
Vyměněny nově opravené světelné stahovačky, kostky 3Kv od Jachyhma,
nyní projedou i Lv 380,460 nebo Traxx
Nově nainstalováno staniční hlášení od kolegy Tezemise za což mu děkuji. Pro účely RW
toto vytvořil a upravil. Je ve vybraných několika stanicích. Pokud by ho někdo v vás
nechtěl a neví, jak ho odstranit, napíši zde poté návod.
U obou verzí tratí je nově vytvořen Tracks bin,( už je nainstalován v tratích!!!)
aby bylo vše sloučeno do jednoho pravidla.
V mapách všechny brány, které jsou u závodů, továren či vleček nejsou momentálně
funkční. Budou zprovozněny v dalším vydání tratě. Děkuji za pochopení.
Děkuji všem tvůrcům objektů, bez nich by trať nebyla.
Poděkování patří též Jaromíru Smékalovi za perfektní elektrifikaci, Dominikovi za vytvoření
nástupiště do Přelouče, Sašovi za staniční cedule, nový seznam stanic, nová návěstidla atd.
Dík patří i Georgeovi von Shark, který vydává společně s tratí 3D koleje i s návodem,
jak je nainstalovat. Platí pouze s novým Tracks bin!!
Zde je odkaz na upravené "tracks.bin" soubory, zprovozňující 3D koleje v tratích. Postupujte dle README.txt, který obsahuje informace ke zprovoznění 3D kolejí." https://mega.nz/file/F8UnGaQK#G4_tCFzIc ... xfsSvr_5sE
Současně s akt. Future vydávám opravenou trať Kladské pomezí( klasik), kde jsem odstranil
přebytečný balast, který tam nepatřil. Viz Čti mě u tratě.
Obě tratě jsou ke stažení v jednom balíku na 1. straně mého vlákna.
Přeji všem hodně najetých kilometrů na mé trati.
Naposledy upravil(a) Míla dne úte 02. čer 2020 10:06:09, celkem upraveno 3 x.
Odpovědět