TSW 2 headlighty

Vše ohledně TSW, co nelze zařadit
Odpovědět
SmokeyCheetah
Příspěvky: 59
Registrován: sob 21. črc 2018 14:48:16

TSW 2 headlighty

Příspěvek od SmokeyCheetah »

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda je tenhle dosvit normální, je to u každé lokomotivy/jednotky, strašně krátké... nejsem žádný odborník na železnici, ale i auto má větší dosvit, jak tohle... :D

PS: Světla mám na max...

Obrázek
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TSW 2 headlighty

Příspěvek od Michal »

V TSW to bohužel normální je. Musíš jezdit po paměti. :D Pokud vím, tak to bylo tvůrcům vytýkáno, ale asi s tím nic moc dělat nebudou, protože by to mělo masivní dopad na FPS.
SmokeyCheetah
Příspěvky: 59
Registrován: sob 21. črc 2018 14:48:16

Re: TSW 2 headlighty

Příspěvek od SmokeyCheetah »

Tak snad to bude možné pak upravit v neofiko editoru :D
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TSW 2 headlighty

Příspěvek od Michal »

Teď jsem koukal na video z nové trati Tharandter Rampe a zdá se, že si dali říct a světla upravili.
https://www.youtube.com/watch?v=chgH7RtxoA4
Od cca 1:28:30 tam ukazují světla v noci na různých mašinách. Otázka je, jestli je lidi dotlačí k tomu, aby to upravili i u dříve vydaných tratí. :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: TSW 2 headlighty

Příspěvek od Roman »

Vlastně to nastavil Maik z TSG. Použil místo standartního bodového světla UE4 IES profil světelného paprsku https://docs.unrealengine.com/4.26/en-U ... tProfiles/
Musím říct, že to vypadá dost dobře a Matt mluvil o tom, že se budou snažit to aplikovat postupně na všechny nové lokomotivy. Jenže DTG je v tomto hrozné.... Na DRA se objevila v na trati do Míšně nová trolej (nové modely, napínáky..) a na další trati je zase vše při starém... Ještě horší... Prý to trolej v DTG dělají holky, co sázejí stromečky :). Ale údajně je najat člověk, který se bude v týmu infrastruktury zabývat jen a pouze TV...
Když mělo DTG pár zaměstnanců, bylo pružnější než když jich je dneska více jak 200 :roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: TSW 2 headlighty

Příspěvek od Roman »

SmokeyCheetah píše: ned 07. lis 2021 18:02:51 Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda je tenhle dosvit normální, je to u každé lokomotivy/jednotky, strašně krátké... nejsem žádný odborník na železnici, ale i auto má větší dosvit, jak tohle... :D

PS: Světla mám na max...

Obrázek
Včera vyšla oprava reflektorů BR 442...
Odpovědět